Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez kpi_pl 19 sty 2012, 18:49
Cześć.

Jestem nowym użytkownikiem forum psychologicznego.
Interesuje się psychologią ,kinem (w szczególności uwielbiam Woody Allen'a), rozwiązwaniem problemów,nowymi rozwiązaniami w świecie IT,rozwiązaniami w świecie przyrody,zachowaniami ludzi,zwierząt i roślin,muzyką,piłką nożną,siatkówką,kajakarstwem(także czynnie :)

Zapraszam do rozmów na forum ciekawych ludzi i na filmwebie

Pozdrawiam
http://kpi.pl/psycholog
Pomoc psychologów,psychoterapeutów online ANONIMOWO. Porozmawiaj z psychologiem na żywo online przy zachowaniu anonimowości (nie ujawniasz twarzy,personaliów,etc)

Witam

przez *Monika* 19 sty 2012, 21:08
kpi_pl, Witam Cię serdecznie na forum.
Obrazek
Główny Moderator

Witam

przez kpi_pl 19 sty 2012, 21:25
:) fajne forum
Pomoc psychologów,psychoterapeutów online ANONIMOWO. Porozmawiaj z psychologiem na żywo online przy zachowaniu anonimowości (nie ujawniasz twarzy,personaliów,etc)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez Spooky 19 sty 2012, 22:06
kpi_pl, portal nawet fajny. Ciekawi mnie tylko dlaczego psycholog jest około 4 razy droższy od polonisty?
Pewnie chęć niesienia pomocy jest bezcenna?

Witam

przez *Monika* 19 sty 2012, 22:21
kpi_pl, Cieszę się, że Ci się tu podoba :D
Obrazek
Główny Moderator

Witam

przez kpi_pl 19 sty 2012, 22:25
Stary ja dopiero pisałem ostatnio do psychologów żeby zaczęli się już rejestrować,stąd tak ich mało.Zresztą serwis to novum w Polsce ,ale i chyba na świecie ,bo nikt nie zrobił allegro usług face to face.ZANIM to rozbujam to minie szmat czasu :why:

Dzięki za miłe słowa.Cały portal sam zaprojektowałem.Ciesze się ,że się podoba.

Z racji modelu portalu (serwis aukcyjny dla usług) jest podobny do allegro,tylko że na kpi wystawia się nie przedmioty ,a porady czy różne korepetycje.

Oczywiście jeszcze wymaga zmian ,ale cały czas pracuje nad nim :) Ułatwiam maksymalnie wszystko co się da w szczególności teraz mam na tapecie dział dla psychologów ,seksuologów,psychoterapeutów oraz prawników
Możesz też o nim przeczytać w Wyborczej(jeśli dobrze pamiętam to artykuł z września ubiegłego roku).
Pzdr i jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.To dla mnie mega ważne ,bo wiem że w dobrym kierunku to wszystko idzie.

Ps.Ceny ustalają sami użytkownicy tak jak na allegro ,ja nie mam na to wpływu :)

Sortuj wg