Dzień dobry?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzień dobry?

przez Sol. 15 sty 2012, 06:49
„Dzień dobry”? Właściwie to dla mnie zaraz będzie „dobranoc”, ale uznałam, że skoro tak gapię się i gapię na to pustawe okienko, to może wreszcie wypadałoby choć parę słów napisać, a nie ciągle przekładać na później...

Pierwszy raz trafiłam tutaj dawno temu, gdy byłam w raczej kiepskim stanie. Później w miarę się pozbierałam, to i myśleć za bardzo o tym wszystkim nie chciałam... A teraz jestem. Znowu. I, jak łatwo się po tej rejestracji domyślić, tym razem chciałabym się zadomowić ;). Tylko od razu ostrzegam, że i w realnym, i wirtualnym świecie odzywam się rzadko, a jak już, to nękam ludzi słowotokiem.

Na temat tego, co w ogóle mnie w te okolice sprowadziło, pewnie jeszcze nieraz będę narzekać, więc tym razem ograniczę się do jakichś łatwiejszych do napisania informacji, zgoda? A więc tak: mam osiemnaście lat, w szkole siedzę nad rachunkowością i innymi tego typu, natomiast w wolnych chwilach albo stukam w klawiaturę, albo maltretuję kartki papieru (quilling i origami modułowe). Zaczytuję się w sagach, a wieczorami pod pretekstem szlifowania języka oglądam seriale - nie lubię co chwila wchodzić w zupełnie nowy świat i zaraz się z nim żegnać... Muzyki słucham przeróżnej, od musicalowej po rocka. A, no i takie ze mnie dziwne, nocne stworzenie.

Miłego dnia!

Dzień dobry?

przez nextMatii 15 sty 2012, 11:04
Witaj.....
nextMatii

Dzień dobry?

przez Abbey 15 sty 2012, 18:16
Witam serdecznie :)
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com