Aż wstyd.........

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Aż wstyd.........

przez mp 08 wrz 2006, 00:17
Aż wstyd, że skumałam co mi jest dopiero dzisiaj... Jeszcze bardziej wstyd powinno być lekarzom, których odwiedziłam w tym roku naprawdę wielu i żaden z nich nie podał rozpoznania :evil: A przecież odkąd pamietam wiecznie było mi słabo, duszno itp....
A zaczęło się wszystko, a właściwie nasiliło się wszystko od wyjazdu za granicę. Właśnie w drodze po 12 godzinach jazdy do mojej świadomości doszło, że jestem zamknięta w małym pomieszczeniu, na środku autostrady, w środku nocy, w obcym państwie, bez możliwości wezwania pomocy...
Moim czarnym myślą towarzyszyły bóle brzucha,duszność, z minuty na minute było coraz gorzej, zaczęły się: wymioty z naprzemiennymi biegunkami, kołatanie serca i uczucie że zaraz umrę....Troche ustąpiło po Milokardinie i lekach typu Manti, Smecta, więc potraktowałam to jako zatrucie......
Kolejny atak nastąpił pare tygodni później - spieszyłam się jak zwykle na uczelnię, wsiadłam do samochodu, byłam już w połowie drogi i zaczęło się...oczywiście nie dotarłam na miejsce, a wezwane pogotowie nie potrafiło mi pomóc poza zastrzykiem na tymczasowe uspokojenie....Kiedy po kilkudniowej przerwie "to" pojawiło się znowu i od tej pory zaczęła się bieganina po lekarzach. W końcu wylądowałam w szpitalu, gdzie miałam wszystkie możliwe badania, z których tak na dobrą
sprawę nic nie wyszło źle...(zostało mi tylko wspomnienie po gastroskopii...) 8)
Męczyłam się wię ze swoim problemem do dzisiaj, aż trafiłam na to forum.
Pewnie przede mną długa droga, żeby nauczyć się panowania nad sobą, ale przynajmniej otworzyliście mi oczy na tą chorobę...Dzięki! :lol:
mp

przez frontiero 08 wrz 2006, 07:33
Witam,choc tez jestem nowy :smile:
z jednej strony takie forum pomaga,ale...trzeba umieć z niego korzystać,jakis czas temu mialem napad paniki po parogodzinnym czytaniu dolujacych postów,także wszystko z umiarem,i trzeba sie po prostu....nie bać,bo mozna sie bac szklanki cherbaty :lol: ,a mozna sie bać przeleciec samolotem ,róznica kolosalna ;)
pozdrawiam

przez Krilan 08 wrz 2006, 07:39
siemano mp , pewiem etap masz już za sobą, wiesz co ci dolega, dla mnie było okropne to że żyłem w nieświadomości, niemiałem pojęcia co mi jest i jak sobie z tym poradzić, teraz wkońcu mogę zacząć walczyć bo znam przeciwnika, yyeeee :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wypalony 08 wrz 2006, 09:40
Witam i zycze powodzenia na tej dlugiej drodze, nie bedzie latwo, ale warto ja przebyc! :smile:
"Moja pieśń życia jeszcze dla mnie nie zamilkła
Niejedna przestrzeń jeszcze mój usłyszy głos"
Jacek Kaczmarski "Obława III"

przez LINA 08 wrz 2006, 12:50
Cześć.
Ja również życzę powodzenia.

witaj :)

przez slipek 12 wrz 2006, 20:56
czesc!
ja tez dopiero tu trafilem...
pozdrawiam
Just a SLIPEK ;-]

przez shadow_no 12 wrz 2006, 21:28
Witaj,
mam tylko prośbę,
nie pisz na czerwono, przy dłuższym czytaniu bardzo męczy to oczy.

Pozdrawiam,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez mp 12 wrz 2006, 23:06
shadow_no napisał(a):Witaj,
mam tylko prośbę,
nie pisz na czerwono, przy dłuższym czytaniu bardzo męczy to oczy.

Pozdrawiam,
Admin

sorry nie wiedziałam, że się tak rozpiszę...:)
mp

przez gusia 12 wrz 2006, 23:40
Witaj mp :P
Ja przez prawie dwa lata nie wiedziałam co mi jest ,aż lekarz ... a forum duuuzo później,nie miałam neta,a żałuję,,,pomaga :!:
Pozdrawiam.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez MEJ 22 wrz 2006, 15:08
Cześć! Zycze powodzenia!!!!!
MEJ

Sortuj wg