Cześć Żuczki

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć Żuczki

przez Sigmatyk 20 gru 2011, 11:36
Mam na i mię ....Sigmatyk...i jak wskazuje rodzaj nicku jestem facetem. Mam 33 lata. Z depresją walczę już czwarty rok... przez ten czas bywało różnie raz lepiej raz gorzej...generalnie teraz oscyluję blisko zera z tendencją spadkową. Kiedy zorientowałem się że jest coś ze mną nie tak przestałem panować nad emocjami.... Trafiłem do psychiatry i od tej chwili zaczęła się u mnie przygoda i walka z powrotem do normalności. Generalnie jest teraz dużo lepiej niż na początku ale ciągle nie na tyle dobrze abym był usatysfakcjonowany. Trafiłem tu do Was przez moją dociekliwość w szukaniu skutecznych rozwiązań... szukam leku który choć trochę wspomoże mi w dążeniach do normalności. Od czterech miesięcy zacząłem chodzić na terapię....ale niestety brak koncentracji przeszkadza mi w lepszym leczeniu...wiem że bez terapii cała ta walka jest bez sensu. Pewnie już to wiecie ale branie leków to tylko zlikwidowanie objawów....a nie przyczyn. Na początku jechałem na alvencie i nie ukrywam że krótka terapia przerwana z uwagi na finanse przybliżały mnie do sukcesu. Niestety przeciałem linę wyciągającą mnie na powierzchnię i udawało mi się wisieć na tym poziomie jakieś 9 miesiecy.... później nie miałem już siły i znów spadłem na dno....teraz znów szukam...i tym razem powiedziałem sobie że się nie poddam. Niestety za drugim razem podjęcie leczenia jest dużo trudniejsze (tak jak rzucanie fajek czy alko)... trzymajcie kciuki!!!!

WITAJCIE!!!!!

Cześć Żuczki

przez *Wiola* 20 gru 2011, 14:09
Sigmatyk, Witamy:)
Moderator

Cześć Żuczki

przez amelia83 20 gru 2011, 17:10
Witaj Żuczku :smile: !!!
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć Żuczki

przez Sigmatyk 27 gru 2011, 00:00
:)
Super....znaczy zostałem również przywitany..to znaczy że jest wsparcie....co oczywiście nie jest bez znaczenia

DZIĘKUJĘ

Cześć Żuczki

przez tahela 27 gru 2011, 00:09
Witaj
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Cześć Żuczki

przez *Monika* 27 gru 2011, 00:23
Sigmatyk, Witam Cię serdecznie na forum!
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg