Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Seba1824 15 gru 2011, 17:52
Witam , mam na imie Sebastian i mam 25 lat . Jakies 2 lata temu wkoncu zakonczyly sie moje klopoty z prawem , sprawy w sadzie itp ... bardzo zaluje wszystkiego co narozrabialem i ponioslem za to kare .Od tej pory wiele sie zmienilo (na plus oczywiscie) mam dwoje wspanialych dzieci i zone z ktora mieszkamy razem . Ostatnie kilka lat wstecz byly dla mnie bardzo stresujace i pelne napiec .Przejde do rzeczy , od 2 tygodni nie moge spac ,jesc mam straszne lęki boje sie wstac z lozka bo mam wrazenie ze zaraz mi sie cos stanie .Bylem u lekarza i stwierdzil ze to nerwica. Przepisal neurol 1mg po 1 tabletce na dzien , niestety to nie pomaga czuje sie po tych tabletach jak wyjety z pralki , zmeczony , kreci mi sie w glowie . Poszedlem wiec jeszcze raz do lekarza i przepisal mi TRANXENE , wykupilem ten lek ale narazie i mam zamiar go wziac zeby mi tylko przeszlo . Czy musze miec jakis odstep czasowy od wziecia tych dwoch lekarstw? Sadzicie ze wizyta u psychologa lub psychiatry bedzie dobrym rozwiazaniem ? czy ten lek TRANXEN jest dobry ? moze zbyt chaotycznie to wszystko napisalem ale ledwo co trzymam sie na nogach ...

pozdrawiam

Witam

przez moniax 15 gru 2011, 19:09
Witam,
Według mnie wizyta u psychologa / psychiatry wskazana , ponieważ został ci uszczerbek na psychice, i to właśnie prawdopodobnie od tego wzięła się nerwica. Wydaje mi się także , iż lepiej mieć potwierdzenie choroby od specjalisty nie od lekarza ogólnego.
Pozdrawiam

Witam

przez SamO 16 gru 2011, 01:05
Czesc Seba.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg