Witam!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam!

przez Mathis 14 gru 2011, 01:51
Witam wszystkich! Z tej strony Mateusz mam zaledwie 18 lat, a życie dało mi tak w kość, że szok. Zawsze było wszystko okey do czasu, kiedyś mieszkałem na wsi zawsze zgrana paczka lecz to dobre stare czasy. Życie wybrało dla mnie inną drogę, no cóż. Zawsze miałem wsparcie wśród przyjaciół, rodziny tej bliskiej i dalekiej. Wszystko zaczęło się rok temu przed świętami, mama wróciła z Niemiec (tam pracowała) a ojciec przez ten czas wpadł w alkoholizm :? Jakoś w grudniu wróciła i szok szybka kłótnia interwencja policji i wyprowadzka do ciotki. No i pierwsze święto :why: telefon od babci ze strony ojca, że ojczyn się powiesił... i tu dalej nie będę pisał nerwy, nerwy, nerwy :-| Teraz mieszkam w mieście wyprowadzka bo jak na wsi ludzie by nam nie dali żyć, wraz z siostrą mieszkam sam, a mamula pracuje w Niemczech by jakoś uciągną, a ja jakoś nie mogę się pozbierać, miałem dziewczynę, ale po prostu po tym wszystkim nie widzę sensu życie mnie przybija :shock:

Witam!

przez nextMatii 14 gru 2011, 01:56
Witaj Mateusz..leczysz się psychiatrycznie?po takich przezyciach byłaby wskazana wizyta u specjalisty...psychiatry..jak rowniez psychologa...ppozdrawiam.
nextMatii

Witam!

przez petra 14 gru 2011, 02:02
boszz..co wy wsyscy z tymi psychiatrami, lekarzami itp..czasem człowiekowi pomoze sama moznosc wyrazenia tego co czuje, jak mu jest zle..przerazac zaczyna mnie to forum...
petra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam!

przez nextMatii 14 gru 2011, 02:20
Marta wygadanie sie moze pomaga,ale nie zalatwia niczego..problemy od tego nie znikna..nalezy je rozwiazywac.....
nextMatii

Witam!

przez Mathis 14 gru 2011, 19:18
Psychiatrycznie nie, tak jakoś mam zahamowanie co inni o tym pomyślą ;)

Sortuj wg