witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam

przez tusiaczek1987 09 gru 2011, 11:03
hej Wam. Mam na imię Marta mam 24 lata i jestem z Wrocławia. Czemu tu jestem? heh ciężka sprawa... mam ega doła z powodu rozstania z facetem.. nie radze sobie w zupełności z tym co mnie otacza dookoła. zamknęłam się w sobie i nic nie moge z tym zrobić :( na 15 grudnia mam wizyte u psychiatry. pojawiły się myśli samobójcze... potrzebuje wsparcia, którego nie potrafiłam otrzymać od "przyjaciół"...

witam

przez szczypszczyp 09 gru 2011, 13:20
Hej. c: A jak z samooceną? Wiesz, ja nigdy w związku nie byłam i mogę tylko po pitolić to, co mi się wydaje słuszne. Masz 24 lata, więc chyba doskonale wiesz, że na tym facecie świat się nie kończy. Nikt ze szczerą pewnością Ci nie powie, że nie ma jeszcze szansy na związek (dopóki żyjecie). Ale nie warto płakać, zadręczać się myślami o nim, o tym, czy jeszcze kiedyś wrócicie do siebie. Natomiast należy, może nie od razu szukać nowego związku, ale nowych znajomości.
Wizyta u psychiatry to chyba dobry pomysł, pomoże, doradzi i utwierdzi Cię w przekonaniu, że Twoje życie się na tym związku nie skończyło i nie można marnować swego istnienia na rozpaczaniu po stracie. Powodzenia.
Nie na krześle, nie we śnie
Nie w spokoju i nie w dzień
Nie chcę łatwo, nie za sto lat
Chciałbym umrzeć z miłości

Nie bez bólu i nie w domu
Nie chcę szybko i nie chcę młodo
Nieszczęśliwie i wśród bliskich
Chciałbym umrzeć z miłości

Sortuj wg