Witam cieplo

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam cieplo

przez Wenuss 01 gru 2011, 22:33
Choruje, tzn leczę się od 98 roku-miałam wtedy 21 lat, a choruje od 15 roku życia, ale wtedy się nie leczyłam. musiało dojść do próby samobójczej, żeby zobaczyli, ze jestem chora. byłam wtedy po kilku traumatycznych wydarzeniach. miałam kilka diagnoz;
nerwica depresyjno-lekowa, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychotyczne, depresja, chad, wiec nie wiadomo, co mi jest, mimo ze leczę się 13 lat. prawdopodobnie pokrywa się choroba psychiczna z zab. osobowości i dlatego jestem niezdiagnozowana. teraz pomimo dojrzałego wieku, studiuje. jestem singlem, niekoniecznie mi z tym dobrze, ale tak wyszło. są tu jakieś osoby z płd Polski-woj śląskie lub małopolskie? chciałabym mieć bardziej realny kontakt. nie wiem, co jeszcze napisać?

Witam cieplo

przez *Monika* 02 gru 2011, 01:55
Wenuss, Witam Cię serdecznie na forum.
Obrazek
Główny Moderator

Witam cieplo

przez Artemizja 05 gru 2011, 18:07
Wenuss, co prawda nie jestem z Twoich stron,ale witam Cię serdecznie na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam cieplo

przez Laima 05 gru 2011, 18:53
Wenuss, tez jak Ty choruję od 15-stego roku życia i wtedy miałam próbę samobójczą po której udało mi się wreszcie przekonać mamę,że muszę iść do lekarza-więc podobnie.Mam 27.Kilka diagnoz jak u Ciebie.

Witam Cię serdecznie na forum.

Niestety jestem z kuj-pom.
Laima

Witam cieplo

przez natrętek 05 gru 2011, 20:40
Witaj Wenuss,

widzę podobieństwo między naszymi historiami, też leczę się od 13 lat. Mając 18 lat trafiłem do szpitala i się zaczęło. Pierwsze poważne objawy zaobserwowałem mając 13 lat. Jestem z południowej Polski a dokładniej pochodzę z Krakowa. Jeżeli masz ochotę porozmawiać to pisz śmiało.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

Witam cieplo

przez Wenuss 18 gru 2011, 11:58
hej
to moze kiedys zorganizujemy spotkanie w Kraku? mam 3 h jazdy busem.
a ktore objawy u Was teraz przewazaja i jaka diagnoza Wam najblizsza?

Sortuj wg