czesc

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

czesc

przez PolishVagabond 30 lis 2011, 13:09
Czesc. Jestem nowa. Mam nerwicę lękową - bez diagnozy lekarskiej. Jestem pewna ,ze to nerwica. Chce was poznać, zmienić swoje życie i cieszyć się nim bez nerwicy. Mam nadzieję,ze mi sie uda.
Ps. nie zamierzam brać leków, nad psychoterapią myślę.

czesc

przez amelia83 30 lis 2011, 13:24
witaj Polish Vagabond ;)

ja chodzę na psychoterapię i biore leki, nie na nerwicę, witaj,to fantastyczne forum,rozgośc się :smile:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

czesc

przez Iyss 30 lis 2011, 22:24
Witaj! A konsultowałaś swoje objawy ze specjalistą? Bo wiesz, nie chcę Ci absolutnie nic zarzucać, ale często jest tak, że niektóre sprawy zbyt koloryzujemy i wydaje nam się, że jesteśmy na coś chorzy, mimo że wcale tak nie jest... A taki stan również jest bardzo szkodliwy. Jeśli nie konsultowałaś, to zrób to jak najszybciej, dla własnego dobra... A leki, nie zawsze są konieczne, ale bywają pomocne, jednak to już Twoja indywidualna sprawa. Mam nadzieję, że odnajdziesz na forum wsparcie wśród ludzi, którzy rozumieją Twoje problemy, bo sami doświadczają podobnych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg