Hej, hej, hej.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej, hej, hej.

przez maudlin 27 lis 2011, 22:00
Cześć wszystkim.

Nie wiem czy to miejsce dla mnie. Pewnie tak, bo czuje się na tyle źle, że zaczęłam szukać jakiejś pomocy.

Może coś o sobie... hm, jestem 21-latką, studiuje w jednym z większych polskich miast. Każdy kto mnie troche zna wie, że jestem roześmianą, szczerą, pozytywnie nastawioną do ludzi osobą. Ale kto mnie zna lepiej, kilka najbliższych osób... chyba mają ze mną tylko problem. I ja ze sobą też mam problem.

Wiem, że nie mam nerwicy, depresji czy schizofrenii. Wiem, że moje problemy są niczym dla tego z czym boryka się większość z Was tutaj na forum. Ale liczę, że uzyskam tu pomoc, bo sama sobie nie radzę.

Hej, hej, hej.

przez Iyss 27 lis 2011, 22:05
Eh. Witaj. Mam podobnie, tzn. wszyscy twierdzą, że jestem roześmiana, że mam idealne życie, ale Ci którzy naprawdę mnie znają wiedzą jak jest naprawdę.. I niestety nie jest tak kolorowo.

Hej, hej, hej.

przez *Monika* 27 lis 2011, 23:59
maudlin, Witaj na forum. Czuj się tu z nami dobrze!
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hej, hej, hej.

przez Greg82 28 lis 2011, 15:18
Hej!
Mam nadzieję, że znajdziesz tu wszystko czego szukasz. Sam jestem tu od niedawna i jak na razie jest dobrze :)
Życzę Ci zdrowia i siły do walki, też jestem typem roześmianego kolesia który ciągle żartuje ale tylko część mojej rodziny wie jaki jestem smutny w środku.
Pozdrawiam i trzymaj się!

Hej, hej, hej.

przez Stylow 30 lis 2011, 02:24
Hej, opowiesz o swoich problemach?
Stylow

Sortuj wg