Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Xan2K 03 wrz 2006, 14:00
Witem wszystkich, jestem tu nowy. Chciałbym sie dowiedziec co mi jest bo sam nie wiem. jestem tu bo nie mam odwagi isc i mowic tego komus na żywca :P Może przesadzam, ale ktos moze pomyśleć ze jestem mameją uzalającą się nad sobą... :(
Fakt, ze moglbym cierpiec na smiertelną chorobę cieszy mnie ;|

przez Wypalony 03 wrz 2006, 14:08
Witaj! Wiesz, naprawde dowiedziec sie czy, a jesli to co Ci jest mozesz sie od fachowca, czyli psychologa ewentualnie psychiatry. Tu z pewnoscia znajdziesz wsparcie, ale jesli masz problemy, to powinien o nich uslyszec lekarz, wtedy znacznie latwiej bedzie Ci je rozwiazac...A takie wygadanie sie "na zywo" to pierwszy krok do rozwiazania problemow, tlamszenie ich w sobie na dluzsza mete tylko pogarsza sytuacje.
"Moja pieśń życia jeszcze dla mnie nie zamilkła
Niejedna przestrzeń jeszcze mój usłyszy głos"
Jacek Kaczmarski "Obława III"

przez Xan2K 03 wrz 2006, 14:22
Dzięki, ale ja taki jestem, ze najpierw muszę się zapoznać z problemem od takiej strony, ja muszę wszystko robić powoli, małymi kroczkami. Tak mi jest łatwiej. Wiem, ze czasem potrzebny jest wstrząs, ale ja moglbym go nie przezyc :shock: Pozatym obawiam się, ze nie byłbym do konca szczery podczas wizyty. Może dopiero na którejś z kolei bym się otworzył...
Aha i jeszcze jedno, dlaczego nie moge edytowac swojego postu? Zrobiłem literówke w słowie "witaj" i sie tego wstydze :oops:
Fakt, ze moglbym cierpiec na smiertelną chorobę cieszy mnie ;|

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wypalony 03 wrz 2006, 14:35
Wiesz, ja po prostu radzilem Ci w oparciu o wlasne doswiadczenia, gdybym podjal sensowna terapie wczesniej, uniknalbym wielu niepotrzebnych komplikacji zyciowych, stad ta rada. A jesli chodzi o otwieranie sie przed lekarzem, to przeciez na tym polega terapia ze lekarz poznaje swojego pacjenta stopniowo, to moim zdaniem dotyczy kazdego. A literowki nie powinienes sie wstydzic, kazdy czasem jakies popelnia, przy pisaniu na klawiaturze to najzwyklejsza rzecz pod sloncem. :smile:
"Moja pieśń życia jeszcze dla mnie nie zamilkła
Niejedna przestrzeń jeszcze mój usłyszy głos"
Jacek Kaczmarski "Obława III"

przez gusia 03 wrz 2006, 21:59
Hey Xan2K :D
Wizyta u psychologa,to naprawdę nic strasznego,wręcz przeciwnie :P
Wiesz?Ja też miałam opory ,ale w końcu się przełamałam,żałuje tylko że tak późno,uwierz.
Acha....jeszcze jedno....jeśli sie zdecydujesz,bądź szczery do bólu-po to tam idziesz......ja robiłam....robię błąd.....bo nie zawsze daję z siebie wszystko wyciągnąc,myślę że to głupie....ale właśnie jutro mam wizytę i postanowiłam otworzyc sie na maxa.....,czego i Tobie życzę ;)
Pozdrawiam :P :P :P gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez shadow_no 03 wrz 2006, 22:06
Witaj na forum.

Zapraszam do postowania.
Admin.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Magda-27 04 wrz 2006, 09:51
Witaj :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

Sortuj wg