Siema!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Siema!

przez michał14 16 lis 2011, 23:45
Siema! Mam na imię Michał i mam 14l. i iteresuję się psychologią :smile: Przez ~7 lat miałem nerwicę natręctw której pozbyłem się ~ 1,5 lat temu :D Dodam że pozbyłem się jej bez psychologa itd. ale to opiszę w odpowiednim miejscu na forum. No tak i co ja jeszcze mam powiedzieć moi drodzy?hmm...Z resztą, pytajcie a będzie wam dane :P A i jeszcze jedna mała rzecz na koniec mam orzeczoną dysortografię :-| więc za wszelkiej maści błędy przepraszam! Do prawdy staram się ich nie robić !

Siema!

przez Artemizja 17 lis 2011, 12:37
michał14, witaj na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Siema!

przez accidentalbaby 17 lis 2011, 12:41
Witaj :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Siema!

przez Kalebx3 17 lis 2011, 13:17
Witaj Michał.
Ja również cierpię na NN., jeszcze.
Dosyć wcześnie ,jak obliczyłem zacząłeś chorować na owa nerwicę.Sama odeszła,czy brałeś jakieś lekarstwa,i co konkretnie robiłeś ,aby się z niej wyleczyć?Co to były za natręctwa(bardziej myślowe,czy rytualno-czynnościowe?)I jak uważasz,co spowodowało u Ciebie to zaburzenie?(masz jakieś hipotezy?),jest to nieprawidłowość bardziej somatyczno-genetyczna ,czy raczej środowiskowo-rodzinna? Pozdrawiam.Widzę,że mimo swojego młodego wieku możesz w "tych tematach" zawstydzić niejednego dziadka.Dziel się swoją wiedzą ,nawet gdyby miała się okazać dla większości "oczywistą głupotą".Śmiało, a wyrośniesz na dobrego psychologa,łam schematy to jest najważniejsze i bądż otwarty,życie przed Tobą.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Siema!

przez michał14 17 lis 2011, 14:33
Paweł3, tutaj opisałem swoją historie -> moja-historia-micha-14-t32743.html
P.S Dzięki za słowa otuchy :D

Sortuj wg