Dzień "dobry"

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzień "dobry"

przez Todesking 16 lis 2011, 14:08
Witam wszystkich, na imię mam Przemek, mam 24 lata i mam depresję na którą choruję jak się okazało od około 5 lat. Jednak dopiero w lutym tego roku poszedłem do psychiatry i dostałem diagnozę: depresja. Dobra pani doktor dała mi Citalopram i wtedy moje życie uległo zmianie, jak się okazało mój stan nie jest wynikiem mojego charakteru a to że nic mi się nie chce i mnie już nie cieszy nie jest skutkiem tego, że słucham ciężkiej muzyki i pasjonuje mnie "ciemna strona życia". Forum znalazłem przypadkiem i bardzo mile się zdziwiłem, ludzi z podobnymi problemami jest więcej i wychodzi na to, że nie jestem sam. Aktualnie biorę Anafranil 25mg, leczę się i mieszkam w Warszawie. Zabieram się do lektury forum i pozdrawiam. :)
Mary-Lou left marks on you.

"Das ist der Todesking. Er macht, dass die Menschen nicht mehr leben wollen."

Dzień "dobry"

przez potrojnyproblem 16 lis 2011, 18:09
Ja tez Cie pozdrawiam :) Zycze powodzenia w leczeniu depresji.
Korzystajac z okazji ja tez pozdrawiam wszystkich :) Malo kto mnie chyba zna na tym forum. Dawno na nie nie wchodzilem. Co u mnie? Jestem w Branicach na terapii leczenia uzaleznien. Z zalozenia jest to terapia dla alkoholikow, ale mnie (cpunowi, alkoholikowi i lekomanowi) tez jest przydatna... Mam za soba juz jedna probe samobojcza. Doszedlem wreszcie do wniosku, ze alkohol itp. to GÓWNO. Jesli cos biore to tylko z powodu glodow alkoholowych i innych. Nadal pale papierosy. Zycie dla zaspokojenia glodow lub ewentualnie doznania euforii po substancjach psychoaktywnych jest nic nie warte. To prawdziwa tragedia. Wartosciowe zycie to zycie w trzezwosci. Leki sa pozyteczne, jesli sa brane pod kontrola lekarza (ja leczylem siebie sam cale dorosle zycie- teraz mam 27 lat). Chce sie wykaraskac z tego calego cholernego uzaleznienia mieszanego- od alkoholu, benzodiazepin, narkotykow itp. Jedyna szansa dla mnie jest leczenie w osrodku lub cud... Pomocne moga byc tez grupy AA lub AN. Jeszcze raz pozdrawiam.
Chce wreszcie byc trzezwy!!! Zaczac normalne zycie. Pracowac.

Dzień "dobry"

przez tahela 16 lis 2011, 18:40
hejka wam chłopaki dobrze ,że się leczycie ,
potrojnyproblem masz potróny problem fajnie,ze z tego wychodzisz i ,ze chcesz byc czysty nałogi są moim zdaniem straszne bo to one rzadza ludźmi a nie ludzie nimi tylko trzeba i koniec, ja sie boje uzależnień, ciesze sie ze ich nie mam , ale widziałm co to robi z ludźmi, powodzenia wam życzę
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dzień "dobry"

przez Todesking 16 lis 2011, 23:39
Alkohol faktycznie to shit, narkotyki są lepsze ale łatwo przegiąć :) wiem z autopsji i jako były student chemii. Papierosy tez palę ale coraz mniej, nawet na pół roku udało mi sie rzucić jak lekarz mi przepisał Tabex.
Mary-Lou left marks on you.

"Das ist der Todesking. Er macht, dass die Menschen nicht mehr leben wollen."

Sortuj wg