Siemka wszystkim

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Siemka wszystkim

przez Barsoc 16 lis 2011, 13:30
Podejrzewam u siebie nerwicę lękową, no właśnie: 'podejrzewam' bo nikt mnie jeszcze nie zbadał a swoje przypuszczenia wysuwam na podstawie objawów. Zaczęło się dobrych kilka lat temu, duże wymagania wobec mnie, przygnębiające otoczenie i nieciekawi znajomi zmieniały mnie z roku na rok. Dziś, kiedy wracam do przeszłości widzę, jak bardzo się zmieniłem.

Postanowiłem się leczyć, póki nie jest za późno ale nie do końca wiem gdzie. W Gdańsku znalazłem 2 ośrodki:
Gdańsk Poradnia Zdrowia Psychicznego Akademii Medycznej w Gdańsku ul. Dębinki 7 tel. (58) 3492000
Gdańsk Przychodnia Zdrowia Psychicznego ul.Srebrniki 1 tel. (58) 3418081

I tu pojawiają się pytania:
1. Czy znajdę kogoś kto mi pomoże w w/w ośrodkach?
2. Czy leczenie się w takiej przychodni jest darmowe? Nie pracuję, więc nie mam funduszów.
3. Jestem z zupełnie innej gminy, czy będzie to stało na przeszkodzie?
4. Czy możecie mi spokojnie polecić te przychodnie? Może ktoś już się tam leczył?

Dziękuję i pozdrawiam. To dzięki temu forum postanowiłem walczyć z tą cholerą.

Siemka wszystkim

przez Angelo24 23 lis 2011, 04:10
Więc tak:

1 - Zdecydowanie w tego typu ośrodkach zostanie wykonana wstępna ocena twojego stanu, oraz późniejsze leczenie.

2 W kwestii płacenia, trzeba mieć aktualne ubezpieczenie medyczne - Jeśli nie masz pracy, nie studiujesz lub się nie uczysz, udaj się do ośrodka pomocy społecznej który ten problem może rozwiązać ; )

3 W tej kwestii nie ma żadnego problemu z udaniem się do owych poradni.

4 -- -
"Jestem tym kim jestem, sobą... : ) "

Sortuj wg