hi :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Noopii 11 lis 2011, 16:59
Mirabeleee,tak?a potem taka napisze że ma to w d...e.. I gorsze rzeczy niektórym nie warto..
Noopii

przez Stylow 11 lis 2011, 17:13
Wiem, że nie warto jest niektórym pomagać..
Ale mi to pomaga, dla mnie to chyba rodzaj terapii. Pomagam tym, z którymi mam jakąś więź. W necie to akurat różnie jest.

Nie wiem, nie rozumiem ludzi, ich reakcji. Może za bardzo się daje wykorzystywać, być może...
Stylow

przez petra 13 lis 2011, 04:34
Noopii napisał(a):Mirabeleee,tak?a potem taka napisze że ma to w d...e.. I gorsze rzeczy niektórym nie warto..

zgadza sie, niektórym nie warto ale nie bedziesz wiedział ktorym warto a ktorym nie dopoki nie sprobujesz ot
petra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Noopii 13 lis 2011, 07:43
Spróbowałem odnośnie ciebie i wiem że nie warto..nie pisz do mnie..ani tu ani na pw daj mi spokój wreszcie!
Noopii

przez petra 13 lis 2011, 08:23
wg zyczenia skoro nie warto he
petra

przez Noopii 13 lis 2011, 09:28
Dość dosadnie wyraziłaś się o mnie i na mój temat więc..to efekt twojego zachowania.Nic do Ciebie nie mam..nawet Cię lubie.Życzę powodzenia...

-- 13 lis 2011, 09:28 --

Dość dosadnie wyraziłaś się o mnie i na mój temat więc..to efekt twojego zachowania.Nic do Ciebie nie mam..nawet Cię lubie.Życzę powodzenia...
Noopii

przez petra 13 lis 2011, 09:48
chyba koloryzyjesz...nie wyrazilam sie jeszcze o tobie bo do tej pory nie mam zdania, nic o tobie nie wiem wiec nie mam podstaw do wyrazania opinii. nawet cie lubie.
petra

przez Noopii 13 lis 2011, 11:09
Poczytaj swoje posty w tym wątku jeśli nie pamiętasz..co pisałas..byłaś naćpana więc trudno się dziwić.Może poczułaś się oceniana przezemnie,jeśli tak to przepraszam nie chciałem tego..mam do czynienia z ludźmi którzy mają problemy podobne do Twoich,pomagam im jestem z nimi..wolontariat mam też na detoxie..Szanuje takich ludzi także bezdomnych..inaczej nie umiałbym im pomagać..to co napisałem do Ciebie wynikało z troski..a nie chęci osądzania Ciebie bo nie mam prawa do tego ani nikt inny.
Noopii

przez petra 13 lis 2011, 13:10
przyjełam do wiadomosci
petra

przez Stylow 13 lis 2011, 13:15
Czyli mogę wreszcie spokojnie zapytać - jak się dziś czujecie?
Stylow

przez Mental Cat 13 lis 2011, 13:18
petruszka30, przepraszam Cię za moje posty, sam mam z tym problem.. byłem wtedy pod wpływem, przestaję sobie już radzić i się boję.
Zostań nieśmiertelnym wierszem
Bądź nieśmiertelnym wierszem

przez petra 13 lis 2011, 13:18
oj Sliweczko, pytam zawwsze wolno a nawet trzeba :))) co u ciebie?
petra

przez Stylow 13 lis 2011, 13:20
petruszka30, że ta śliweczka to ja? Awansowałam - z Prosiaczka prze Plastusia do śliweczki.. :D
Stylow

przez petra 13 lis 2011, 13:23
w nagrode za dobre sprawowanie hehe :)))) sliweczka to takie słodkie i niewinne, nie podoba ci sie?
petra

Sortuj wg