Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez Bajka63 09 lis 2011, 22:18
w związku z tym że nie powinno się chyba na forum umieszczać tego samego tekstu jako post w kilku tematach, pozwolę sobie zamieścić link do działu w którym pokrótce przedstawiłam się.

Oto ten link: post686776.html#p686776
Jeszcze nie wiem jak to zrobię, ale to zrobię :)

Cześć

przez Stylow 09 lis 2011, 23:19
Kurcze, wyczuwam nutkę podobieństwa. Z tym społeczeństwem i humorem. Jak jestem wesoła to poprostu i wtedy nie mam problemu z ludźmi.

Mam nadzieję, że sobie w końcu poradzisz, dobrze że tu jesteś. Dobrze, że jesteś. :)
Stylow

Cześć

przez Bajka63 09 lis 2011, 23:33
... bo to jakoś tak trudno każdemu z osobna tłumaczyć łopatologicznie, że mam dzień w którym widzę świat jak zbiorowisko bezsensu i paranoi z domieszką hipokryzji...... Otoczenie co najwyżej za moimi plecami będzie kreślić kółka w okolicy głowy.

No to włączam muzykę ( w zależności od stanu emocji - od rocka, po bluesa, albo dla odmiany Metalicę )....... i tak łażę po domu, usiłując sobie wytłumaczyć że jutro :mhm: na pewno będzie lepszy dzień......

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Cześć

przez Stylow 09 lis 2011, 23:56
Nadzieja na jutro.. Jak obudzisz się jutro to będzie dziś. Myśl nad lepszym dzisiaj.

Nie wiem, nie wiem. Sama jestem nowa w swojej sytuacji i szukam rady. Wiem, ze trzeba trochę olać ludzi. Zwracac uwagę na tych istotnych, którym na Tobie zależy. Mieć grunt.. Nie wiem jak to jest mieć grunt.
Jesteśmy wszyscy w tym samym bagnie. Ale chyba musimy sobie jakoś pomóc i wyjść, prawda?
Stylow

Cześć

przez Bajka63 10 lis 2011, 00:02
Dzięki !! chyba uda mi się pójść spać.... :) w końcu jakoś muszę przygotować się na ten lepszy dzień ..... Tobie życzę poranka z nastrojem na pokonywanie gór
Dobranoc... :)

-- 09 lis 2011, 23:02 --

Dzięki !! chyba uda mi się pójść spać.... :) w końcu jakoś muszę przygotować się na ten lepszy dzień ..... Tobie życzę poranka z nastrojem na pokonywanie gór
Dobranoc... :)

Cześć

przez Stylow 10 lis 2011, 00:03
Cieszy mnie Twój optymizm. Dobranoc, mam nadzieję, że pogadamy jeszcze jutro. Znaczy dziś. :D
Stylow

Cześć

przez Bajka63 10 lis 2011, 00:17
pewnie ,,zobaczymy" się wieczorem , rano mam kurs ( uczę się bukieciarstwa) i to jest jedyny powód dla którego muszę wypchnąć ,,swoją szanowną osobę" za próg domu :).

Cześć

przez Stylow 10 lis 2011, 00:23
Ja mam szkołe :)
Chwila prawdy :p
Stylow

Sortuj wg