bondzorno ;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

bondzorno ;)

przez estelka 31 sie 2006, 14:59
witam! tak, jak wszyscy, zakladajacy tu swoj topic, jestem nowa osobka na Waszym forum.. nie mam nerwicy stwierdzonej kliniecznie - nie badal mnie nigdy zaden psycholog.. nie bylo mozliwosci, a ja nie ufam za bardzo lekarzom, gdyz przy zetknieciu sie kilku opinii na ten sam temat zawsze przekonuje sie, ze opinie lekarskie sa zbyt diametralnie rozne.. sama nie wiem, czy moj przypadek ma cos wspolnego z nerwica, czy jest to jakakolwiek blokada umyslowa, czy po prostu zwykly pesymizm.. ciezko jest to stwierdzic samemu, nie majac zadnego innego punktu odniesienia, oprocz swojego umyslu.. jedno jest pewne - szukam odpowiedzi na wiele dreczacych mnie co do dzialania mojego musku pytan i jestem przekonana, ze uda mi sie znalezc tu wiele tematow, z ktorych wykrzesam cos dla siebie lub od siebie.

w tym miejscu powinnam opisac swoje zastanawiajace mnie zachowania, ale sczerze mowiac, to zbyt obszerny temat na wypisanie wszystkiego w jednym poscie.. wszystko wywleke raczej w miare wglebiania sie w tresc forum.. poza tym, raczej nikomu nie chcialoby sie tego na raz czytac. po prostu nie czuje sie dobrze w swoim umysle, mam w sobie wiele wad i blokad, a za soba wiele ciezkich przezyc z dziecinstwa i okresu dorastania. postaram sie zachowac dystans, by nie wpasc w hipochondrie. postaram sie tez sluzyc swoimi wieloma spostrzezeniami innym..

poki co, wszystkich serdecznie pozdrawiam

przez Wypalony 31 sie 2006, 22:05
Witaj! :smile:
"Moja pieśń życia jeszcze dla mnie nie zamilkła
Niejedna przestrzeń jeszcze mój usłyszy głos"
Jacek Kaczmarski "Obława III"

przez Krilan 01 wrz 2006, 11:45
Cześć estelka :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magda-27 01 wrz 2006, 14:58
Witaj na forum :)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez psycholozkaWtoku 01 wrz 2006, 16:11
Ciao;)!

przez shadow_no 01 wrz 2006, 17:27
Witam Serdecznie,
czuj się jak u siebie. :)

Pozdrawiam.
Admin.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg