Hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej

przez Itka 30 paź 2011, 16:01
Witam wszystkich serdecznie. Oczywiscie nie mam na imię Itka. Metrykalnie należę do kobiet dojrzałych, ale czasami odnoszę wrażenie niezupełności tejże dojrzałości. Bywa, że zachowuję się jak mała, bezradna dziewczynka. Pewnie dlatego zainteresowała mnie tematyka tego forum. Trochę poczytałam Wasze posty i wyczułam przyjazne fluidy.
Na razie pozostanę bardziej w roli obserwatora. Myślę, że to forum jest potrzebne i szkoda, że wirtualne dyskusje dostępne są dopiero od kilku-kilkunastu lat. Przeszłam w życiu trochę kryzysowych sytuacji. Wiem jak istotna jest wtedy świadomość, że to co przeżywamy doświadczają też inni i jak wielką ulgę przynosi opowiedzenie ze zrozumieniem o swoich problemach. W wysłuchaniu drugiego człowieka kryje się moc terapeutyczna.

To na razie tyle o mnie. Pozdrawiam i gratuluję fantastycznego forum. :papa:

Hej

przez Transfuse 30 paź 2011, 17:06
Itka, Witam Cię serdecznie ! :)
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Hej

przez Artemizja 30 paź 2011, 21:33
Itka, witaj ;) Mam nadzieję,że szybko się zadomowisz na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Hej

przez Itka 30 paź 2011, 21:46
samara22 napisał(a):Itka, witaj ;) Mam nadzieję,że szybko się zadomowisz na forum ;)

Czuję, że już się zadomowiłam. ;) Swego czasu byłam zaangażowana w forum o nieco odmiennej tematyce. W tym momencie przechodzę kryzysik. Niby na zewnątrz wszystko nieźle się układa, prawie same sukcesy, ale w życiu osobistym doświadczam rozsypki. Odkładane dawno sprawy, kompleksy, zamiatane i ukrywane odchylenia, pod wpływem związku z facetem wyjrzały na światło dzienne. Próbuję sama sobie ze wszystkim poradzić. Taka ze mnie Zosia-Samosia, ale obawiam się porażki. Przyjaciel zachęca mnie do skorzystania z pomocy specyjalisty. Dobrze radzi, niemniej decyzja o psychologu musi we mnie dojrzeć.

Hej

przez *Monika* 30 paź 2011, 21:48
Itka, Witam Cię na forum! :D
Obrazek
Główny Moderator

Hej

przez pumpidi 30 paź 2011, 21:49
Itka napisał(a):Witam wszystkich serdecznie. Oczywiscie nie mam na imię Itka. Metrykalnie należę do kobiet dojrzałych, ale czasami odnoszę wrażenie niezupełności tejże dojrzałości. Bywa, że zachowuję się jak mała, bezradna dziewczynka. Pewnie dlatego zainteresowała mnie tematyka tego forum. Trochę poczytałam Wasze posty i wyczułam przyjazne fluidy.
Na razie pozostanę bardziej w roli obserwatora. Myślę, że to forum jest potrzebne i szkoda, że wirtualne dyskusje dostępne są dopiero od kilku-kilkunastu lat. Przeszłam w życiu trochę kryzysowych sytuacji. Wiem jak istotna jest wtedy świadomość, że to co przeżywamy doświadczają też inni i jak wielką ulgę przynosi opowiedzenie ze zrozumieniem o swoich problemach. W wysłuchaniu drugiego człowieka kryje się moc terapeutyczna.

To na razie tyle o mnie. Pozdrawiam i gratuluję fantastycznego forum. :papa:
Samotność - cóż po ludziach, czym śpiewak dla ludzi?
http://literat.ug.edu.pl/dziadypo/0003.htm

Hej

przez Itka 30 paź 2011, 21:50
Dzięki za ciepłe przyjęcie :smile:

Hej

przez pumpidi 30 paź 2011, 21:52
Nie wkleiło się to co napisałam ale również tobie dziękuję za miłe słowa.
Samotność - cóż po ludziach, czym śpiewak dla ludzi?
http://literat.ug.edu.pl/dziadypo/0003.htm

Sortuj wg