witam serdecznie!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam serdecznie!

przez totoro 28 paź 2011, 20:19
Cześć!

Jestem sobie totoro :) Zwykle nie jestem zbyt lubiana na forach, bo mam zawsze swoje zdanie na każdy temat. Podobnie jest w życiu, ale to już inna bajka.
Wasze forum przeglądam już dosyć długo, jednak dopiero teraz znalazłam w sobie trochę odwagi, żeby się zarejestrować. Wcześniej bałam się, że będzie tak jak zwykle - że znowu wszyscy zaczną po mnie jechać właściwie bez powodu, albo zostanę zwyzywana od natrętnych gówniar. No cóż. Teraz co prawda trochę obawiam się, czy nie zostanę potraktowana jak jakiś robak, jeden z wielu anonimowych użytkowników tego forum. Ale to nic, przynajmniej jestem chociaż trochę przygotowana na to, co może mnie czekać.
Napisałabym co mi dolega, ale nie jestem zdiagnozowana. Wiem, że na pewno nie jestem w pełni zdrowa. Staram się jakoś z tym walczyć, chociaż bywa ciężko. W sumie nie wiem po co to piszę - chyba każdy forumowicz ma taki problem.
Dziękuję, jeśli komuś chciało się przeczytać moje wypociny. Zwykle większość wymięka przy drugim zdaniu :P

Pozdrawiam serdecznie!
Nie potrafię się nikomu zwierzyć.
Nie potrafię już nikomu zaufać.
Nie widzicie tego, że nawet światło wkrótce umrze, gasnąc.
Moją słabością a zarazem przeszłością, jest to, że nie potrafię się otworzyć.

witam serdecznie!

przez Artemizja 28 paź 2011, 20:21
totoro, witaj na forum ;) Masz rację wielu użytkowników ma podobny problem.Mam nadzieję,że odnajdziesz się na forum,czego Ci z całego serca życzę ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

witam serdecznie!

przez totoro 28 paź 2011, 20:23
samara22 napisał(a):totoro, witaj na forum ;) Masz rację wielu użytkowników ma podobny problem.Mam nadzieję,że odnajdziesz się na forum,czego Ci z całego serca życzę ;)

Dziękuję za tak szybką odpowiedź, nie spodziewałam się, naprawdę! :)
Też mam taką nadzieję, dziękuję Ci bardzo :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

witam serdecznie!

przez Artemizja 28 paź 2011, 20:24
totoro, poprzeglądaj wątki,włącz się do dyskusji ;) jeśli chcesz nawiązać 'luźną"rozmowę i poznać trochę użytkowników,to proponuję wątek "Dzienne Wrony", a od 23.00 "Nocne Darki" ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

witam serdecznie!

przez totoro 28 paź 2011, 20:33
samara22 napisał(a):totoro, poprzeglądaj wątki,włącz się do dyskusji ;) jeśli chcesz nawiązać 'luźną"rozmowę i poznać trochę użytkowników,to proponuję wątek "Dzienne Wrony", a od 23.00 "Nocne Darki" ;)

Dziękuję Ci za radę, Samaro! :uklon: Na pewno z niej skorzystam... jak najszybciej :)

witam serdecznie!

przez Laima 28 paź 2011, 20:44
totoro, Witam :smile:
Laima

Sortuj wg