płatki z rodzynką

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

płatki z rodzynką

przez rodzynkowa 28 paź 2011, 10:53
Witajcie!
Strach...że nie znam forum, nie pasuję, nie dam wam nic dobrego i sama nie wyjdę stąd cało. Mam wyjątkowy talent do zrażania ludzi, nawet gdy mam dobre chęci. Czuję się jedyną rodzyną w misce płatków (świecie), zawsze gorsza, nie niż część, niż każdy. Ale nielogicznie, zamiast się poddać jestem zdesperowana, żeby znaleźć - nie pomoc, ratunek, to dużo za dużo wymagań od internetu, a inni tu są też chorzy i z problemami, może nie są jak ja "rodzynką", ale z różnych powodów nie mogą mi wiele dać, a ja nie mogę nastawić się na egoistyczne branie. Zgubiłam wątek, acha, szukam po prostu odrobiny towarzystwa. Zwłaszcza ludzi, którzy trochę rozumieją moją inność i psucie różnych normalnych rzeczy z powodu choroby. :blabla: Wybaczcie gadulstwo, nie wiedziałam, jak zacząć. Pozdrawiam.

płatki z rodzynką

przez Laima 28 paź 2011, 11:27
rodzynkowa, Witaj na forum.Tu same rodzynki ;) .
Laima

płatki z rodzynką

przez lenna 28 paź 2011, 12:11
Wiataj rodzynkowa :D, towarzystwa tu nie brakuje, podziel się swoją innością, dobrze że sie nie poddajesz, może TY pomożesz tu komus i dodasz sił. Pozdrawiam.
-Żyj powiedziala nadzieja, - bez Ciebe nie moge odparło cicho życie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

płatki z rodzynką

przez carmen1988 28 paź 2011, 12:16
rodzynkowa, witaj na forum. Nie tylko ty czujesz się rodzynką. :smile:
nerwica wegetatywna

Sortuj wg