Siema ;D

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Siema ;D

przez modrzew 26 paź 2011, 19:54
Oczywiscie. Pokonywanie barier!! Swiat jest zaje***ty! mozna jesc arbuza, zabijac sie w imie allaha, stwierdzic ze nasze dziecko urodzilo sie zgrzechem pierworodnym (WTF?!), podrywac laski, znalesc przyjaciół, delektowac sie nieskonczona iloscia przyjemmnosci plynnaca do nas, mozna tez kur*ić telefony do radia maryja i narzekac, co kolwiek - Świat jest Twoj, Świat jest Pieknym miejscem.
jeżeli uważasz że cos jest niemozliwe nie przeszkadzaj osobie, która właśnie to robi

Ale w koło jest wesoło : )

Siema ;D

przez tahela 26 paź 2011, 20:03
a najlepiej to wszystko z drugim czlowiekiem, który rozjasnia nasze życie i nasz świat, chodź pomaluj mi swiat na zółto i na niebiesko :D
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Siema ;D

przez Artemizja 26 paź 2011, 20:11
Perspektywa postrzegania świata jako pięknego miejsca jest kusząca i zdecydowanie lepsza od tej drugiej alternatywy.Jednak,żeby osiągnąć taki stan,to czasami z pewnymi problemami trzeba się najpierw uporać,by móc cieszyć się życiem.Optymistyczne i hedonistyczne podejście zdecydowanie pomaga ;) Pokonywanie problemów daje nam siłę.Są jednak problemy,które wymagają pomocy z zewnątrz.Beztroska jest piękną rzeczą,ale trzeba umieć z niej korzystać ;)

A tak poza tym,to powody do radości są wszędzie- kotlet z frytkami, lody truskawkowe, kebab, cudzy uśmiech, uroczy pies sąsiada :mrgreen: na każdym kroku można je znaleźć,pod warunkiem,że umie się je dostrzec i nie ma blokady,która skutecznie odcina nas od życia...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Siema ;D

przez modrzew 26 paź 2011, 20:11
dokladnie : ) ewentualnie z kumplem zgłaszać np. kradzierz marihuany na komendzie policji xD (jestem na koncu)

http://youtu.be/rBzf3A6HWcA

-- 26 paź 2011, 20:11 --

jakiej blokady?
jeżeli uważasz że cos jest niemozliwe nie przeszkadzaj osobie, która właśnie to robi

Siema ;D

przez Artemizja 26 paź 2011, 20:19
blokady w postaci doświadczeń z przeszłości,wspomnień,strachu- często irracjonalnego ... trudno cieszyć się życiem,kiedy ma się taki bagaż- najpierw trzeba się go pozbyć...i nauczyć na nowo korzystać z życia ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Siema ;D

przez modrzew 26 paź 2011, 20:21
Ojciec mi sie powiesil. a ego samego ygodnia kiedy wyrzucili mnie ze studiow rzucila mnie dziewczyna etc etc. Nie slysze od urodzenia na lewe ucho np. masz probowac do skutku a nie tlumaczyc sie pierdami w stylu -"negatywne doswiadczenia z przeszlosci spowodowaly Moja blokade" Gdy uwierzysz w swoja blokade bedziesz Ja miec. RZEBA DZIALAC ; )

Jak bym w przeszlosci posluchal Mojej pani psycholog ze mam blokade to bymm sobie ku*wa krzywde zrobil.

Siema ;D

przez Artemizja 26 paź 2011, 20:26
zatem sam wiesz,że wszystko nie jest takie proste...nie napisałam,że nie próbuję :P wręcz przeciwnie ;)

Administrator

Siema ;D

przez tahela 26 paź 2011, 20:28
samara22,
co innego blokady a co innego dostrzeganie tych rzeczy ja bym tego nie nakłądała na siebie, ja tez mam blokady i leki iracjonalne staram sie to odcinać od siebie i się udaje , chociaz ostanio mam z tym trudnosc ale się staram Kasiu, tez sie staraj a moze końcu i się uda to dostrzec mow sobie jak jedziesz na ucelnie ze too piekne ze planeta zyje, ja chodze po ulicach widze drzewa i tak patrze na to na planet jako dobro ludzksći
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Siema ;D

przez CichoCiemny 26 paź 2011, 20:42
modrzew napisał(a):dokladnie : ) ewentualnie z kumplem zgłaszać np. kradzierz marihuany na komendzie policji xD (jestem na koncu)

http://youtu.be/rBzf3A6HWcA

haha, jak się speniał na końcu :lol:
mojemu kumplowi ostatnio ukradli kilka pięknych krzaczków, z korzeniami wyrwali, pasożyty jebane.

Siema ;D

przez savana 26 paź 2011, 20:47
Jestem pasjonatem wchodzenia na tego typu strony - nieśmiałość, depresje, sresje i opresje. nie mniej mam dobre intencje i mam nadzieje ze będzie miło : )

Pozdrawiam : )[/quote]

modrzew
to mnie właśnie zirytowało-nie uważam byś miał dobre intencje piszac to i w ogóle logując tu się... ale ok moze sie czepiam
powodzenia ;)

Siema ;D

przez modrzew 26 paź 2011, 21:00
To Cie zirytowalo - Ok, ale co zwiazku z tym?

Nie uwazasz zebym mial dobre intencje? Ale to nie ma zadnego znaczenia. Wazne co Ty sadzisz o sobie i co Ja sadze o sobie.

Pozdrawiam Ciebioe rowniez : )

Siema ;D

przez bydgoszczanka 29 paź 2011, 23:39
Przepraszam , że się wtrącę ale pomimo wielu bliz w duszy i na ciele można się cieszyć życiem;) Po co żyć przeszłością? jak przyszłość przyniesie nam tak wiele radości! Jednym z powodów do radości może być uśmiech osoby na ulicy czy też to , że z racji jesieni można się w liściach zakopać i śmiać z tego ;) jakbym nadal żyła przeszłością to zapewne dziś nie miała bym tyle szczęścia i radości. Także popieram kolege i cieszmy się z życia , bo jest poprostu zaje*iste ;D

Siema ;D

przez *Monika* 30 paź 2011, 07:43
modrzew, Witaj.
Sorry, że zapytam, ale po co zacząłeś brać te wszystkie "dopalacze"?
Nie wydaje mi się, żeby nic Tobie nie dolegało.
Zdrowy człowiek nie sięga po tego typu substancje.
Obrazek
Główny Moderator

Siema ;D

przez modrzew 30 paź 2011, 21:42
Zdrowy człowiek nie sięga po tego typu substancje" - nie prawda : )

Nie wydaje Ci sie zeby mi nic nie dolegalo? ufff, to dobrze ze Ci sie tylko wydaje bo juz myslalem ze jest tak na prawde ; )

Sortuj wg