HHEEJ Witajcie Szzukam Bratnich Dusz

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez jarek9 22 paź 2011, 17:42
Witajcie , nerwice , depresje , lęki i co tylo chcecie towarzyszą mi od dzieciństwa diagnozowano u mnie i nerwice i depresje psychotyczne i nawet schizofrenie , której chyba nie mam Chce poznać ciekawych ludzi , którzy też mieli różne problemy .
Szukam Bratnich dusz do przyjacielskiej korespondencji. Interesuje się rozwojem duchowym tym prawdziwym nie ezoteryką , sztukami walki :aikido i tai-chi, dalekim wschodem ,ogrodnictwem , tańcem , lubie rower, leśne wycieczki,Nie lubie bzików ,szajb i obsesji ale zdrowe pasje Lubie szczerość , otwartość i naturalność Wierzę w wielką Miłość i idealne połówki Pozdrawiam Ja -Unikalny eksperyment we Wszechśwwiacie
mail : orky9@onet.pl
Kill Your feardemons before they kill You.

przez sim-pu 22 paź 2011, 17:59
jarek9, Lubię budyń czekoladowy,szarlotkę na gorąco i kolacje we dwoje przy księżycu.Nie ćwiczę sztuk walki, ale mam psa obronnego co powoduje u mnie otwartość umysłu na świat zewnętrzny.Składam się z różnych ciekawych zaburzeń, nie lubię kaca,zgonów i zjazdów ale substancje je powodujące-tak.Wierzę w miłość od pierwszego posta i dopasowane dwie takie same połówki.Pozdrawiam Cię ja-Eksperymentalny Unikat we Wszechświecie.

przez kicikici 22 paź 2011, 18:02
jarek9 napisał(a):Witajcie , nerwice , depresje , lęki i co tylo chcecie towarzyszą mi od dzieciństwa diagnozowano u mnie i nerwice i depresje psychotyczne i nawet schizofrenie , której chyba nie mam Chce poznać ciekawych ludzi , którzy też mieli różne problemy .
Szukam Bratnich dusz do przyjacielskiej korespondencji. Interesuje się rozwojem duchowym tym prawdziwym nie ezoteryką , sztukami walki :aikido i tai-chi, dalekim wschodem ,ogrodnictwem , tańcem , lubie rower, leśne wycieczki,Nie lubie bzików ,szajb i obsesji ale zdrowe pasje Lubie szczerość , otwartość i naturalność Wierzę w wielką Miłość i idealne połówki Pozdrawiam Ja -Unikalny eksperyment we Wszechśwwiacie
mail : orky9@onet.pl

jesli bratnisz dusz to znaczy ze wierzysz w reinkarnacje??:)
ciekawe czy jestes stara dusza, dojrzala czy tez mloda ale raczej z tych dojrzalych dusz jestes:) z tego co czytalam o duszach to wlasnie te dojrzale sa otwarte na sprawy duchowe i analizuja swiat i siebie:)

pozdrawiam:)

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg