Witam ;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam ;)

przez WuDoE92 21 paź 2011, 20:51
Od miesiąca odczuwam poczucie strachu związane ze studiami i moją przyszłością. Mam niskie poczucie własnej wartości i wydaje mi się, że nie dam sobie rady. W głowie tworzą mi się same czarne scenariusze :/
Mam 19 lat i studiuje zaocznie w Krakowie. Moje lęki, obawy zaczęły się około 3 tygodnie temu, kiedy kilku znajomych wyjechało studiować. Ja ze względow finansowych nie mogłem sobie pozwolić na wyprowadzenie się. Od tego okresu nie mam z kim porozmawiać. Mam propozycje pracy na produkcji tylko obawiam się, że nie dam rady pogodzić studiow i pracy ( niestety praca na 3 zmiany :( ). Zastanawiam się czy nie iść z tymi lękami do psychologa. Jestem nieśmiały, jednak dwa lata temu nastąpiła u mnie przemiana. Dużym sukcesem dla mnie było pojśćie na studia, gdyż nie znałem nikogo a od początku poznałem kilka osob :)

hmm... w sumie nie wiem co jeszcze napisać :) Jak coś to pytajcie.

Witam ;)

przez *Monika* 22 paź 2011, 00:36
WuDoE92, Witam Cię na forum! :D
Obrazek
Główny Moderator

Witam ;)

przez ewaryst7 22 paź 2011, 10:23
Witam Cię na forum. :) Skąd wiesz , że nie dasz rady , pracować i studiować? Spróbowałeś już ? Czy to tylko Twój lęk?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam ;)

przez WuDoE92 22 paź 2011, 14:04
ewaryst7, wydaje mi się, że to jest głownie moj lęk. Często mam tak przed jakimś ważnym wyborem, a poźniej okazuje się że wszystko jest dobrze :)

Witam ;)

przez Best 22 paź 2011, 15:44
Witaj ;)

Nie dasz rady.
Czy ta myśl jest zgodna z rzeczywistością? Pozwolę Sobie odpowiedzieć: NIE. Robisz Sobie haluny historię na temat przyszłości, której jeszcze nie ma i robisz punkt odniesienia z przeszłości, której nie ma i nie będzie już.

Rusz dupę i sprawdź po prostu.

Przerób Historię The Work poniżej:
http://michalpasterski.pl/2009/11/czy-t ... -z-prawda/
"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś."

http://www.JakZagadac.pl -Jak Zagadać Do Dziewczyny? Rozwój Osobisty, Relacje Damsko-Męskie.

Sortuj wg