:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Natalia16264 21 paź 2011, 09:41
Cześć, od jakiegoś czasu nie wychodzę wcale z domu, nie chodzę do szkoły już dwa miesiące, cały czas kłócę się z wszystkimi w okół, nie potrafię być miła dla innych ani rozmawiać z innymi, cały czas staram się obserwować ludzi bo mam uczucie jakby mnie obserwowali, inni śmieją się ze mnie, że bardzo patrze się na ludzi, nie umiem dostosować się do sytuacji ktoś mówi coś poważnego, a ja czasami się z tego śmieję bo myślę, że on nie bierze mnie za poważnego człowieka, boję się patrzeć na ludzi i w ogóle, oczy mnie bolą czuję jakbym je wytrzeszczała cały czas, na lekcji nie mogłam się skupić tylko myślałam co inni o mnie myślą, wiem to co tu pisze wydaje się głupie ale nie potrafię sobie z tym poradzić

przez Sabaidee 21 paź 2011, 10:02
Witaj na forum. Dwa miesiące nie chodzisz do szkoły? To znaczy, że tego roku szkolnego jeszcze nie rozpoczęłaś. Widzisz jakieś racjonalne powody swojego złego samopoczucia? Jakieś zawirowania w życiu osobistym?
Sabaidee

przez New-Tenuis 21 paź 2011, 18:34
Natalia16264, nie masz czasem fobii szkolnej? Byłaś z tym u psychologa?
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaskolka83 22 paź 2011, 17:33
hej Natalia,
a co twoi rodzice na to ze nie chodzisz do szkoly, rozmawialas z nimi o tym? bo na pewno zauwazyli ze cos sie dzieje. chodzisz do gimnazjum/szkoly sredniej?
ja kiedys mialam podobnie, dawno temu bo dzis mam 28 lat a wtedy mialam jakies 13. jak chcesz to napisz wiecej moze pogadamy cos zaradzimy

przez Best 22 paź 2011, 22:26
Witaj ;)

Wielu ludzi takich znam i chodzą do szkoły itp. Możesz zapierdalać i wyjść ze strefy komfortu zmienić myślenie zrobić z tym coś sama, bo wiem, że się da. Albo będzie zapieprzać, po psychologach i czekać w kolejkach chujowa sprawa. :P

Pozdrawiam
"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś."

http://www.JakZagadac.pl -Jak Zagadać Do Dziewczyny? Rozwój Osobisty, Relacje Damsko-Męskie.

przez *Monika* 23 paź 2011, 00:14
Best, a co to za epitety?, nie można grzeczniej?
Obrazek
Główny Moderator

przez Best 23 paź 2011, 18:48
Monika1974, pewnie, że można tylko chciałem dosadniej uświadomić, bo widzę często, że tutaj ludzie robią ze Swojego problemu Coś najgorszego co mogło ich spotkać, ale spoko postaram się nie oceniać.
"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś."

http://www.JakZagadac.pl -Jak Zagadać Do Dziewczyny? Rozwój Osobisty, Relacje Damsko-Męskie.

Sortuj wg