Witam...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam...

przez Laima 05 paź 2011, 13:40
kopysia19, masz bardzo ciężką sytuacje,wiele wycierpiałaś. :( .Powinnaś z korzystać z wsparcia psychologa.
Laima

Witam...

przez smutnaona 08 paź 2011, 03:14
kopysia ja tez przeszlam przez pieklo z moimi rodzicami...bylam bita codziennie pasem wojskowym tak ze dotknac sie nie moglam kazdy dotyk sprawial mi niesamowity bol,matka byla emocjonalnie niedostepna..jestem zniszczona,od 12 roku zycia miewam silne stany depresyjno-lekowe ktore sa dla mnie pieklem..mam meza ktorego kocham ponad wszystko i tylko on trzyma mnie przyz zyciu chociaz czasami jest mi bardzo ciezko;((

jestem z toba nigdy nie poddawaj sie,prosze:)walcz..

Witam...

przez kopysia19 28 paź 2011, 21:36
chciałabym zniknąć...

Nienawidzę tych cholernych huśtawek nastroju.
Średnio 1 tydzień w miesiącu jestem naprawdę sobą.

A resztę czasu spędzam na błądzeniu w przeszłości. Nie ma dnia kiedy ''coś'' nie wraca.
Teraz! Kiedy spełniły się moje wszystkie marzenia z dzieciństwa.

Uciekłam z dala od miejscowości w której mieszkałam. Z ukochanym. I naprawdę dobrze nam się żyje.
Nie mamy żadnych poważniejszych problemów. Ale cholera, dlaczego ja ciągle żyje przeszłością. Ciągle.

Chciałabym po prostu otworzyć oczy i zacząć żyć swoim życiem. Móc cieszyć się z drobnostek. A nie potrafię się cieszyć z niczego!!!!!

Smutnaona przytulam najcieplej jak tylko potrafię. Może będziemy miały okazję popisac...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg