witam:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez lady17 30 wrz 2011, 14:25

to mój pierwszy post na tym forum chociaz zaglądam tu juz od jakiegoś czasu
Mam 17 lat, na nerwicę lękową i natręctw choruję juz parę lat.Obecnie staram się walczyc ze swoimi lękami ale często czuje się zmęczona i bezsilna.Ataki paniki pojawiają się u mnie najczęściej w sytuacjach kiedy przebywam w gorących i zatłoczonych miejscach lub w duzej grupie ludzi np, w autobusie,w sklepie,w szkole.W czasie ataku robi mi się słabo,serce zaczyna bić bardzo szybko,pocę się,nie mogę złapać oddechu.Wcześniej unikałam stresujących sytuacji(przestalam wychodzic z domu,chodzić do szkoły) niestety to tylko pogorszyło mój stan.W wakacje po raz pierwszy poszłam do psychiatry,od trzech tygodni biorę leki(hydroksyzyna,zotral).Teraz czuję się dużo lepiej, ataki pojawiają się rzadziej i nie są juz tak silne jak dawniej.Od miesiąca jestem na oddziale dziennym gdzie chodzę do szkoły i na terapię i jak na razie czuje się dobrze chociaz czasem mam chwile zwątpienia i myśli ze nic mi się w życiu nie uda ale na ogół staram się myśleć pozytywnie.
pozdrawiam wszystkich:)
Zamknęłam się sama ze swoim bólem nie wiedząc, że zamykając innym dostęp do swojego serca, odcinam sobie drogę ucieczki...

przez _Adi_ 30 wrz 2011, 15:57
Witaj Lady, wszystko się na pewno ułoży, ja też zaczynam terapię dzienną i wierzę w to, że mi to pomoże. Tak samo mam ataki paniki, mocne lęki itp. Trzymam kciuki za nasze zwycięstwo :brawo:
Pozdrawiam
_Adi_

przez lady17 30 wrz 2011, 18:24
dzięki:)najważniejsze zeby miec pozytywne nastawienie:)
Zamknęłam się sama ze swoim bólem nie wiedząc, że zamykając innym dostęp do swojego serca, odcinam sobie drogę ucieczki...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg