Witam się i ja ;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam się i ja ;)

przez Marjorie666 30 wrz 2011, 03:24
Witam wszystkich :)
(tu następuje klasyczny 'wstępniak')

mam na imię Ewa, lat 23, od blisko roku zmagam się z nerwicą lękową...
a właściwie to od tego czasu mam jej objawy, w pełni zdiagnozowana zostałam dopiero w marcu tego roku, wcześniej szukano u mnie wszystkich możliwych chorób (plus tej zabawy w kotka i myszkę jest taki, że wiem, co w moim organizmie już zostało przebadane i działa dobrze :P )...
no ale - od marca jestem pod opieką wspaniałego psychiatry, który - jak się wydawało - powoli stawiał mnie na nogi...
z bycia non stop na lekach (najpierw sertagen, potem fluanxol, na koniec sulpiryd) doszłam do stanu, kiedy brałam doraźnie neurol (0,25) i to max 2-3 razy w miesiącu....
aż tu ostatnio moja psychika wycięła mi numer i z 'typowych' ataków nerwicy (duszności, kołatanie serca, dreszcze, panika etc), które już byłam w stanie zidentyfikować i opanować 'przeskoczyła' na 1000% somatyzację... która tak mi dała w ostatnich dniach w d**pe, że we wtorek idę do psychiatry wręcz błagać go o leki, bo znów nie jestem w stanie funkcjonować :-|

stąd też moja wizyta na tym forum... po cichu liczę na to, że poznam tu mądrych ludzi, którzy jakoś pomogą mi przetrwać ten ciężki czas :)
You can`t live your life for other people. You`ve got to do what`s right for you, even if it hurts some people you love...

Witam się i ja ;)

przez *Monika* 30 wrz 2011, 11:27
Marjorie666, Witaj na forum :-)
Warto byłoby zapisać się na psychoterapię. Bo leki to tylko taka doraźna forma pomocy, a problemów i Twoich trudności nie rozwiążą.
Obrazek
Główny Moderator

Witam się i ja ;)

przez Marjorie666 01 paź 2011, 21:23
Monika1974, na terapię chodziłam od czerwca do połowy sierpnia, potem musiałam przerwać ze względu na przeprowadzkę (z Małopolski na Śląsk) i aktualnie szukam dobrego psychologa już tutaj, na Śląsku... no a póki co trwam w zawieszeniu... :)
You can`t live your life for other people. You`ve got to do what`s right for you, even if it hurts some people you love...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam się i ja ;)

przez *Monika* 01 paź 2011, 21:45
Marjorie666, No, to troszeczkę krótki okres tej terapii.
Ja też jestem ze Śląska.
Napisz mi proszę na PW skąd dokładnie jesteś, może Ci kogoś polecę :smile:
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg