Witam wszystkich:(

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez *Monika* 28 wrz 2011, 01:22
Marcin21, Dlaczego nie rozpoczniesz psychoterapii?
Ta metoda może pomóc Tobie uporać się ze swoimi trudnościami.
Obrazek
Główny Moderator

przez depresyjny86 28 wrz 2011, 01:32
Herzlich wilkommen Marcin:)
:)

przez Marcin21 30 wrz 2011, 19:37
Witam Monika1974 ja poprostu straciłem wiare w siebie,wogóle do mnie nie dociera ze jest mi w stanie cos pomóc poprostu w to nie wierze,rok temu jak lerzałem w szpitalu to jeden starszy kolega mi powiedział ze jezeli ma sie wiare w siebie to mozna wszystko osiągnąc,ale jezeli sie jej nie ma to juz jest po chłopie,a wracając do terapi to uwierz mi na słowo ze nie mam możliwosci sie zapisac na taka terapie,jedynie jak bylem w szpitalu to chodziłem na terapie to jednak mi nic nie dawało nudziło mnie to wszystko,gdyby czasy byly inne pracodawcy bardziej wyrozumiali to jeszcze pół biedy,a tak to sama widzisz jak jest jezeli pracodawca widzi ze w pierwszym dniu idzie ci naprawde kiepsko to poprostu ci dziekuje za prace,każda firma chce dobrych pracowników,ponieważ z tego maja kase,nikt nie chce takiego niedorajdy jak ja,zastanawiam sie po co ja żyje jak w tym zyciu brakuje sensu.Jednak dziekuje ci ze sie odezwałas to miłe z twojej strony.Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg