Cześć jestem nowy i witam serdecznie jestem z Krakowa

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez makus1966 18 wrz 2011, 20:26
Nie pisałem nigdy na żadnym forum i tu się odważyłem coś napisać może oderwę się choć na chwilę od myśli które mnie cały czas dręczą.
Niestety nigdy się nie leczyłem na nerwicę ale już nie daję rady i chyba się wybiorę gdzieś do lekarza ale nie bardzo wiem jak zacząć. Czy pierwszego kontaktu czy prywatnie.

przez Noopii 18 wrz 2011, 20:34
Witaj wybierz się do lekarza pierwszego kontaktu zobaczysz co Ci powie,może poleci dobrego psychiatrę bądź psychologa..Na terapie też idź..leki to nie wszystko.
Noopii

przez Imbir 19 wrz 2011, 17:26
makus1966, witaj, dobrze, że zdecydowałeś się na kontakt z lekarzem, ja jak pierwszy raz szłam z moim problemem to od razu do psychiatry, on wysłał mnie do psychologa. Nie zaczynałam od lekarza pierwszego kontaktu.
Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli. — Arthur Schopenhauer

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez glamurka 19 wrz 2011, 17:35
Witaj, ja z początku wybrałam złą drogę - 4 lata temu lekarz pierwszego kontaktu skierował mnie do psychologa, ale ja nie chciałam wierzyć, że potrzebny mi psycholog - po prostu źle mi sie kojarzył, zwaliłam więc biegunki i inne tego typu objawy na zespół jelita drażliwego i tak straciłam 4 lata na wmawianie sobie zjd, zamiast leczenia się z nerwicy. Nie popełniaj mojego błędu, tylko mykaj do psychiatry! powodzenia :smile:

Sortuj wg