Witajcie;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie;)

przez skohinka 18 wrz 2011, 13:24
Witajcie nazywam sie Paulina i mam 21 lat.Postanowiłam w koncu zapisac sie na to forum zeby miec chociaz troche lzej na duchu.Pochodze z domu gdzie ojciec czesto mnie bil,ponizal i zylam w ciaglym strachu.Pierwszy atak dostalam w wieku 11 lat byl to atak paniki spowodowany zjawiskami atmosferycznymi(nadejscie burzy,pochmurna pogoda)strasznie sie ich balam poniewaz owe zmiany pogody utozsamialam z nadejsciem konca swiata.Pozniej ataki ustaly az do listopada 2010 kiedy myslalam ze umre.Niestety nie potrafie sobie poradzic ze strachem przed smiercia.Ciagle boje sie ze zaraz umre.Od 2 miesiecy chodze ciagle nabuzowana (ciagly lek i stres ze zaraz cos mi sie stanie)Mam uporczywe bole glowy czesto zawroty i zaslabniecia.Podjełam krok w przod zarejstrowalam sie do lekarza niestety dopiero w polowie pazdziernika mam nadzieje ze wytrzymam:(
Pozdrawiam wszystkich.
Codziennie pytam, czy kiedyś to się skończy
I nienawidzę słów: "Nic nas nie rozłączy"

Witajcie;)

przez Imbir 18 wrz 2011, 18:12
skohinka, witaj!! bardzo dobrze zrobiłaś, że zarejestrowałaś się do lekarza, napewno wytrzymasz. Trzymaj się cieplutko :smile:
Wszystko co doskonałe, dojrzewa powoli. — Arthur Schopenhauer

Sortuj wg