Witam - P O M O C Y

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam - P O M O C Y

przez majewski4 09 wrz 2011, 21:18
czesc jestem pawel mam zaburzenia osobowosci schizotypowe teraz jak to pisze jest mi dobrze ale priema godzinami bylo mi do dupyOgólnie jestem swiezo po odziale dziennym powoli wracam do rzeczywistosci checi do pracy sa ale pracy nie ma

Witam - P O M O C Y

przez AgaRadom 09 wrz 2011, 21:31
hej ,<tulę> wspólczuje ja również mam problemy ze sobą trudnosci w nawiązywaniu kontaktów co prawda inne objawy niż ty lękowe eh ale mimo to witaj w klubie

-- 09 wrz 2011, 21:48 --

Witajcie!
jestem tutaj od paru dni choć rzzadko tez tutaj pisze pracuje to mnie motywuje do działania do zycia większa chęc do życia chyba nie lubie ludzi pare lat temu jedna dziewczyna z mego osiedla bardzo mnie zraniła zraziła do siebie uwzięła sie na mnie bo byłam zbyt dobra spokojna naiwna nie wiem cicha niesmiała???nie umiałam chyba walczyc o swoje ja postrzegana jako atrakcyjna ciemnowłosa długonoga fajna blondynka a ona zakompleksiona gruba ,,wyszczekana'' inaczej mówiąc ma gadane latem czesto widywałam ją na osiedlu chocmieszka po za Radomiem z mężem i dzieckiem jednak serce mi wali jak młot jak ją widze kiedys byly w szkole dwa male incydenty raz było małe klamstewko z mojej strony i to ja obruszyło wkurzyło więc cała klasa była przeciwko mnie na osiedlu co niektorzy dziwnie sie patrzą ale juz to olewam sa i sympatyczni ludzie choc większosc prawie 90% jest przeciwko mnie tak mi sie wydaje moze to glupie ale tak jest ani czesc nic mówi sie trudno rózni sa ludzie jakos probuje nie myslec o niej ale od tego zaczęła sie mysle moja nerwica pod koniec 8mej klasy i pozniej problemy zle towazrsytwo troszke alkohol dyskoteki chłopaki kiepskie związki sorki z abłędy szybko pisze i trpche zmeczona jestem praca no i leki ktore biorą problemy z pamięcia eeg mózgu zle mi wykazało jak bylam w szpitalu i cóz chcecie wiedziec więcej to napisze choć mysle ze juz wystarczajaco napisalam chyba wole rozmawiac przez tel.lub na zywo ehs:)

Witam - P O M O C Y

przez barabba 14 wrz 2011, 01:55
Kabzelek1986 - wybacz ale wiem czego bardziej potrzebuję i jest to praca możliwość zarabiania pieniędzy, stały dochód, i pokochać siebie
wątpię aby jakikolwiek psycholog czy psychiatra mi to zapewnił
Tu pojawiają się reklamy prywtnych praktyk - w dupie mam takich speców żerujących na ludzkiej słabości Co może mi poradzić taki łasy na pieniądze typ, żebym sobie pracę znalazł albo żebym zaczął myśleć pozytywnie a potem zainkasuje 100-200zł i powie, że terapia potrwa jeszcze 2 lata
osobowość borderline ? wątpię. Nie jestem fachowcem, nie wiem nie znam się ale wszystko na tym forum pasuje do mnie.
Poza tym czy to się ujawnia po 30
Nie wydaje mi się żebym był aż taki wcześniej.
Poza tym " gorączkowe wysiłki mające na celu uniknięcie odrzucenia"?
byłem kiedyś chorobliwie zazdrosny ale mi przeszło
czy boję się odrzucenia?
przeraża mnie to że mniej się boję wszystkiego czego bałem się ponadprzeciętnie
Teraz mi czasami wszystko wisi a czasem boję się że wszystko stracę

Jestem zmęczony
strasznie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg