Witam wszystkich serdecznie w ten niedzielny wieczór:-)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez gosiulaa 28 sie 2011, 21:10
Jestem tu nowa, od dłuższego czasu chorowałam na depresję, nerwicę itp. Teraz powoli wychodzę na prostą, jednak jak sami wiecie to jest trudna droga. Czuję się bardzo samotnie-samotność powoduję u mnie nawrót stanów depresyjnych itp. A wszystko przez to że przeprowadziłam się do Łodzi, jestem tu całkiem sama, bez znajomych, nie mam do kogo się odezwać i czuję jedną wielką pustkę, brak perspektyw itp. Może znajdą się osoby na tym forum równie samotne, co chciałyby się wymienić doświadczeniami z depresją, jak sobie radzicie itp. (i nie tylko, bo inne tematy też są ciekawe:-P)? Może jest ktoś kto podobnie jak ja czuję się samotny w dużym mieście i chciałby zapoznać się ze mną czy nawet jakoś wspólnie pospędzać czas? Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie

przez Artemizja 28 sie 2011, 21:18
gosiulaa, witaj na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Noopii 29 sie 2011, 11:11
Witamy czuj się tu dobrze:)
Noopii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aelirenn 29 sie 2011, 11:41
Witam, mam podobny problem do Ciebie w swoim mieście z powodu faktu, że większośc znajomych wyjechała - jak nie do większego miasta to za granicę. Mimo, że mam jakieś osoby wokół siebie to i tak czuję wyobcowanie z powodu niemożności bycia choć przez chwilę w 100 procentach spokojną i czuć harmonię z otoczeniem. Mam wrażenie, że nasze dolegliwości są spowodowane nie jakimiś dysfunkcjami, ale tym, że świat jest jaki jest. A jaki jest - każdy widzi.
Jak sobie daję radę z obniżonym nastrojem? Jak jest wieczór to idę spać żeby "nie być". Mniej dekadencka opcja to zrobić coś dobrego dla ciała - bardzo pomaga jakakolwiek aktywności fizyczna, o czym przekonalam sie dopiero jak spróbowałam. Opcja hedonistyczna - zafundować sobie jakiś babski gadżet typu ciuch czy kosmetyk. Wariant destrukcyny - walnąć sobie 2 piwa - byle nie za często i nie przy końskich dawkach psychotropów. Masz może jakieś zainteresowania? Ja kiedyś chodziłam grać w PRG do kółka miłośników fantasy i odwracało to moją uwagę od dołków.

przez gosiulaa 29 sie 2011, 20:41
Witam ponownie:-)
Dziękuję za miłe przywitanie mnie na forum.
Jeśli chodzi o zainteresowania to nie mam jakiś skonkretyzowanych, chociaż jestem wielką miłośniczką psów:-). No i jeszcze trochę lubię pofilozofować- tak po podwórkowemu :tel2: .
Zgadzam się z Tobą Aelirenn w stu procentach że nasze dolegliwości nie są spowodowane żadnymi dysfunkcajmi tylko tym że świat jest taki a nie inny, a my jesteśmy nadwrażliwe. Dzisiaj skorzystałam z Twojej rady na obniżony nastrój i kupiłam sobie leginsy- Ci powiem że dużą frajdę mi to sprawiło bo bardzo mi się podobają :D . Jutro chyba pojadę jeszcze po torebkę, żakiet i...może jeszcze jakieś kosmetyki :x ;) . Co do rady położyć się i spać-wypróbowana i skuteczna, ko na dłuższą metę nie fajnie tyle spać :smile: , wiem to po sobie. Aktywność fizyczna odpada-od 9 lat nie ćwiczę i kiepsko z kondycją u mnie, ale spacer czemu nie? Tylko wolałabym nie samotny, ale z dwojga złego...Za to uwielbiam gorące kąpielę pełne piany, a potem luksus z pachnącymi olejkami:-). Dwa piwa są ok, ko wolę w miłym towarzystwie. Zostają tylko zakupy i pielęgnacja urody....
Od jutra już na serio szukam pracy, jakaś aktywność się przyda-ten dzień inny. Po za tym też mój budżet się podreperuję. To dziwne ale wczoraj się tu zarejestrowałam i czuję że zrobiłam pierwszy krok na przód do walki z samotnością. Trzymajcie się moi drodzy serdecznie. Coś czuję że nie jedną "zaliczymy" jeszcze miłą, forumową pogawędkę:-)

przez *Monika* 29 sie 2011, 22:28
gosiulaa, Witaj na forum, czuj się tu dobrze. :D
Obrazek
Główny Moderator

przez NightOnTheSun 29 sie 2011, 23:10
Witam na forum :))
I sometimes wish I'd never been born at all.

Sortuj wg