Hej, witam, czołem...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Hej, witam, czołem...

przez drill 29 sie 2011, 00:33
Z tym widzisz było różnie. Przez jakiś czas było dobrze a później znowu się zaczynało. Pretensje z obu stron były praktycznie codziennie, potrafiliśmy się tylko kłócić a ja na siłę próbowałem to wszystko naprawiać co przynosiło odwrotny efekt. I zawsze wszystko się rozsypywało. ach szkoda gadać...

Hej, witam, czołem...

przez I Stay Here... 29 sie 2011, 00:46
Witaj "drill" doskonale wiem co czujesz ponieważ jestem w tym samym miejscu i czasie co Ty.. straciłam przyjazn i coś wyjątkowego przez mój egoizm również tego żałowałam i walka o to również nie przyniosła oczekiwanych efektów.. postanowiłam postawić na czas.. w tym przypadku bardzo pomógł moim zdaniem powinniśmy szanować ludzi jakimikolwiek są a złe opinie zachować dla siebie gdyż wzrasta wtedy w nas zaufanie a to dobry wariant na przyjazn pamietaj nic na szybko.. to delikatne sprawy mnie udało się odzyskać kontakt więc wierze, że i Tobie to się uda:)
You are responsible, forever, for what you have tamed...

Hej, witam, czołem...

przez drill 29 sie 2011, 11:54
Dzięki, ten etap z czasem to teraz trwa. Mi jest oczywiście mało ale robię co mogę żeby wytrzymać. Niby przez to jest lepiej, no bo jak już się zobaczymy raz na ten miesiąc to nie kłócimy się, tylko możemy w miarę normalnie rozmawiać. Bez wyrzutów i bez żalu. Żalu którego z pewnością jest wiele po obu stronach. Chciałem się spotkać, żebyśmy mogli wyrzucić ten żal. Byłoby to na pewno trudne spotkanie, ale wydaje mi się że takie "wyrzyganie" sobie wszystkiego co nas boli byłoby bardzo dobre w obecnej sytuacji.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg