Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez Artemizja 28 lip 2011, 19:55
Jestem tutaj nowa i chciałabym się przywitać. Na forum trafiłam przez przypadek i długo zwlekałam z zarejestrowaniem się. Zrobiłam to dopiero, kiedy zrozumiałam, że są tutaj ludzie,z którymi będę mogła porozmawiać. Napisanie pierwszego posta było dla mnie bardzo trudne. Problemy, które teraz dają o sobie znać, piętrzyły się latami. Myślałam, że sobie z nimi poradziłam, ale dopiero teraz, zrozumiałam jak bardzo się pomyliłam. Jest źle.Rozmowa na forum przynosi ulgę. Chociaż na chwilę. Dlatego bardzo dziękuję za Wasze rady i zrozumienie.To wiele dla mnie znaczy.
Administrator

Witajcie

przez coma 28 lip 2011, 19:56
samara22, witaj :smile:
coma

Witajcie

przez Vian 28 lip 2011, 22:04
Cześć, tu kogoś do pogadania znajdziesz chyba 24/7, więc nieźle trafiłaś. ;-)
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie

przez Szafirek27 28 lip 2011, 23:26
Witam i ja, :smile:

od dawna się przymierzałam, żeby napisać. Dziwnym trafem ciągle odkładałam to na inny czas-być może, nie chciałam znowu roztrząsać swoich odczuć, dołów i nie rozpisywać się.. Ale myślę, że to pora by w końcu zmienić coś w moim szarym życiu, kiedy każdy dzień potrafi być tak nieznośny, że mam ochotę się rozpłakać, kiedy każda duperela potrafi zdołować i doprowadzić do histerii, a każda nawet najmniejsza dolegliwość musi być uznawana za wyrok.
Ja już mam takiego życia po dziurki w nosie..Liczę na to, że w gronie ludzi, którzy znają problemy depresji, nerwic-jest znacznie łatwiej, można się wypowiedzieć, nie martwić się o słowa krytyki. Rodzina niestety nie zawsze zrozumie nasze "jazdy" i dziwne nastroje..
Może dlatego na co dzień gram zadowoloną z życia, młodą dziewczynę..ale wewnątrz czuję się staruszką.. Z grubsza powiem, co mnie boli ;)
nerwica - lękowa-lęki przed umieraniem, śmiercią, bólem, przed osamotnieniem, strach przemijania...smutek, że nic nie trwa wiecznie..(chociaż nerwicy to się nie tyczy akurat;])..wmawianie sobie chorób, doszukiwanie się chorób, cholerne lęki albo napady histerii, zrozpaczenia-zgrzytanie zębami, lodowate dłonie i stopy, przy tym nadmierna potliwość, chodzenie do tolaety co 5 minut, bezsenność..
Tak bardzo chciałabym o tym wszystkim zapomnieć, umieć uśmiechać się ot tak...każdego dnia, nie czuć wewnątrz takiego stałego napięcia, lęku...
Nie martwić się całym światem wokół, umieć też znaleźć swoje szczęście ..:(
Zawsze chętnie służę pomocą, o ile się znam ;)-paradoksalnie, mimo wielkich dołów i smutków, podobno potrafię podnieść na duchu i pokrzepić. Szkoda że do nas samych rady docierające z otoczenia już nie docierają.

pozwolę sobie zacytować:
"dlaczego wszystko jest tak proste, jest tak proste, póki nie nie przytrafi się TOBIE?"

z gory przepraszam za byc moze nieskladna wypowiedz, ale lyknelam troche stilnoxu(musze ostatnimi dniami....) i powoli mnie zamula.

A.

Witajcie

przez *Monika* 28 lip 2011, 23:51
Szafirek27, samara22, Witam Was na forum :P
Obrazek
Główny Moderator

Witajcie

przez Szafirek27 31 lip 2011, 23:51
cieszę się, że takie forum powstało.. od razu człowiekowi robi się raźniej..i nie czuje się tak samotnie i głupio w tłumie szczęśliwych ludzi ;))

Witajcie

przez Nana88 11 sie 2011, 10:43
Witajcie, tutaj nikt nie jest samotny, tutaj każdy ma jakieś problemy, ale jak jesteśmy razem to daje nam siłę i razem stawiamy czoło szarości życia.

Witajcie

przez ballada 18 sie 2011, 09:15
Kasiu, jak dobrze pójdzie też będę studiować filologię polską. : )
Jeśli chodzi o pasję, nic nie zastąpi seksu, ale złość stanowi niezłą namiastkę - Jonathan Carroll.

Witajcie

przez Artemizja 18 sie 2011, 12:57
Wspaniale:) Cieszę się bardzo:)Innymi słowy mamy wspólne zainteresowania Paulinko:)
Administrator

Witajcie

przez Lord Kapucyn 18 sie 2011, 19:15
I ja się dołączę do komitetu powitalnego. Miło poznać. :D
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Witajcie

przez ballada 18 sie 2011, 21:42
O tak, uwielbiam polski i w ogóle.. : )
Jeśli chodzi o pasję, nic nie zastąpi seksu, ale złość stanowi niezłą namiastkę - Jonathan Carroll.

Witajcie

przez karramba 19 sie 2011, 00:37
Witajcie. Ja też jestem humanistą :) ale co do studiów to za 3 lata matura mnie czeka dopiero.
Ostatnio edytowano 19 sie 2011, 01:54 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto zdublowany post

Witajcie

przez Artemizja 19 sie 2011, 01:29
karramba, miło mi Cię poznać:)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Witajcie

przez karramba 19 sie 2011, 01:36
Mi również miło.

Sortuj wg