jest problem

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

jest problem

przez pawcio 14 sie 2006, 01:05
hej wszystkim jest sprawa o ktorej chcialem opowiedziec cierpie na nerwice mysle ze ok.2lat tyle ze ja sie nie lecze prochami bo nie moge a to dlatego ze wyjechalem do Angli pracowac Takze prosze zdradzcie mi inne sposoby leczenia JA niestety mam jeden sposob ktory nie jest dobrym rozwiazaniem chodzi mi o alkohol on mnie uspokaja ale ja dziekuje za cos takiego nie chce zostac alkoholikiem :shock:

[ Dodano: Pon Sie 14, 2006 1:21 am ]
to jeszcze raz ja bardzo podoba mi sie pomysl z tym forum nawet kiedy teraz pisze do was czuje lekka ulge ze moge komus o tym wszystkim opowiedziec Moja rodzinka wie ze jestem chory ale traktuja to tak jak by tematu nie bylo nie wiem czemu sie tak zachowuja Najgorzej jest z ojcem kiedys jak wrocilem od lekarza ,to bylo tydzien przed moim wyjazdem zakomunikowalem mu ze mam te wstretne ptaszysko w glowie.On juz na drugi dzien smial sie ze mnie i pytal czy juz mi przeszlo ale coz tak to juz bywa chociaz tutaj moge sie wygadac Takze sami rozumiecie jestem sam nikt tu sie o mnie nie zatroszczy wiec musze sobie dac rady wiec mi podpowieccie co mam robic skoro nie mam lekarstw ;) buziaki dla kobitek graba dla chlopakow :mrgreen:
DZIENDOBEREK WSZYSTKIM

przez shadow_no 14 sie 2006, 02:54
Witaj pawcio,
czuj się jak u siebie.

Pozdrawiam Serdecznie,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez milka 14 sie 2006, 18:06
pawcio witaj. Powiem Ci, że ja nie biorę leków, a odkąd tu bywam regularnie to dużo lepiej się czuję. Tutaj mogę napisać o wszystkim co mnie dręczy i boli i wiem, że nikt mnie nie wyśmieje. Dlatego piszę bez obaw i zrzucam z siebie kolejne problemy, które mnie dręczą....oczyszczam się, każdego dnia uwalniam się od kolejnej zmory i chyba o to tu chodzi, bo widzę dużą poprawę.
ból życia nie pozwala przyjść wyzwoleniu - śmierci....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pawcio 15 sie 2006, 00:53
milka napisał(a):pawcio witaj. Powiem Ci, że ja nie biorę leków, a odkąd tu bywam regularnie to dużo lepiej się czuję. Tutaj mogę napisać o wszystkim co mnie dręczy i boli i wiem, że nikt mnie nie wyśmieje. Dlatego piszę bez obaw i zrzucam z siebie kolejne problemy, które mnie dręczą....oczyszczam się, każdego dnia uwalniam się od kolejnej zmory i chyba o to tu chodzi, bo widzę dużą poprawę.
dziekuje MILKA ze jestes ze mna bardzo mi to pomaga i tak jak mowisz moze te paskudztwa jak leki nie sa jedynym rozwiazaniem buziaki :lol:

[ Dodano: Wto Sie 15, 2006 12:56 am ]
hej stary a w sasadzie to ty mlody jestes ale szanuje cie za to co robisz oby tak dalej :!:
DZIENDOBEREK WSZYSTKIM

przez Krilan 15 sie 2006, 08:05
Siema pawcio ja też mieszkam w angli i powiem ci że już niemogłem wytrzymać z tym choróbskiem, wogóle tragedia w pracy i życie towarzyskie do d.... postanowiłem coś z tym zrobić i wziąłem 2 tygodnie urlopu poleciałem do polski, udałem sie sie do psychola tzn. lekarza przepisał mi jakieś tam proszki, biorę już 2 tygodnie i musze ci powiedzieć że czuje sie lepiej, nie jest super tak jak kiedyś i wogule ale czyję różnice. Z tym alkocholem to masz racje mnie też uspokajał, ale ile można hehe. Pozdro

aha, ludzie! czemu wy się tak boicie tych leków, chyba nigdy tego nie zrozumiem

Sortuj wg