Siemanko wszystkim!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Siemanko wszystkim!

przez maniek23 13 lip 2011, 00:33
Poszukiwany towarzysz do rozmowy
Szukam osoby, z która mógłbym szczerze, od serca porozmawiać, nawiązać bliższy kontakt lub po prostu ponawijać o bzdetach i pośmiać się.
Stwierdziłem, że na dzień dzisiejszy brakuje mi osoby, której mógłbym o wszystkim powiedzieć- uzewnętrznić swój problem. A że nie mam zamiaru się nad sobą użalać, więc działam.
O sobie: mam 20 lat, od lekko ponad 2 lat mam pewne problemy ze sobą, niekoniecznie nazwałbym je rozwiniętą nerwicą. Jestem otarty i kontaktowy, mam ciekawe spojrzenie na świat, rozmowa ze mną to przyjemność;D A tak bez jaj- jeżeli brakuje Ci kogoś do bliskiej, intymnej rozmowy to wal śmiało.
Myślę, że takie rozmowy są mega pozytywne. Może będzie to tylko tymczasowa, terapeutyczna znajomość, a może uda się poznać ciekawego partnera do rozmów.
Piszę na tym forum dlatego, że tutaj mogę znaleźć ludzi w podobnej sytuacji, o podobnych problemach itd.
Preferowany kontakt -gg.
Piszcie jak coś na priva numer gg, a ja się odezwę.
Ostatnio edytowano 13 lip 2011, 00:41 przez *Monika*, łącznie edytowano 2 razy
Powód: przeniesiono do odpowiedniego działu

Poszukiwany towarzysz do rozmowy

przez *Monika* 13 lip 2011, 00:38
maniek23, Witaj na forum, czuj się tu z nami dobrze. :D
Są wątki na forum, w których użytkownicy wymieniają się ze sobą kontaktami.
Zapraszam.

:szukam:
poznajmy-si-f29.html
Obrazek
Główny Moderator

Siemanko wszystkim!

przez Peti159 13 lip 2011, 02:45
Ciekawy rodzaj terapii.
Tyle ludzi wokół a samotność gryzie od środka. Nie wyobrażam sobie tego, że mówię moim znajomym: "hej, wiecie, mam takie chwile, że boję się wyjść z domu". Pewnie by mi kupili od razu skrzynkę piwa i kazali wypić, żebym głupot nie gadała :P
"Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Siemanko wszystkim!

przez marcin1976 14 lip 2011, 21:39
Tyle ludzi wokół a samotność gryzie od środka

całkowicie się zgadzam,dlatego cieszę się że jest to forum,mam nadzieję że znajdę tutaj ludzi którzy mnie zrozumieją i z którymi będę mógł porozmawiać na różne tematy,tylko najpierw muszę skleić coś sensownego o sobie o ile mi się uda :mrgreen:

a tak na marginesie to witam 8)

Siemanko wszystkim!

przez Peti159 14 lip 2011, 23:41
Tak, to forum to chyba sam Anioł założył ;) Trochę poczytałam postów i zaczynam ogarniać, co mi w tej mojej duszy nie tak gra. No to zabieraj się do sklejania :)
"Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie..."

Sortuj wg