witajcie (swój swojego w sieci znajdzie:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witajcie (swój swojego w sieci znajdzie:)

przez margot23 11 sie 2006, 13:28
czesc,
postanowilam poszukac ludzi z podobnym problemem do mojego,zeby pokonac troch towarzyszace mi poczucie wyobcowania..ostatnio zerwalam dobrze rokujaca znajomosc z facetem,oswiadczajc,ze jestem chora i nie nadaje sie do normalnego zycia..najgorsze jest to,ze w to wierzę, taka wiara daje mi ochrone przed zaangazowaniem sie;moja psychoterapeutka mówi wciąż,że to moja decyzja,żeby w końcu zacząć czuć,ale mi się wydają,że te uczucia mnie zabiją..jestemw kropce.
w ogole to choruje od października,mam za soba trzy hospitalizacje,terapię grupową,przerwanie studiów(medycyna..)
teraz terapia indywidualana raz w tygodniu i zycie z dnia na dzień,chociaż pewnie wiecie jakie to trudne
pozdrawiam

przez Artur 11 sie 2006, 19:43
Pozdrawiam Cię cieplutko i zycze powodzenia w walce.

przez Aga1 11 sie 2006, 21:45
czesc jestes wsrod swoich :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jowita 11 sie 2006, 21:49
czesc tutaj znajdziesz wsparcie ;)
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez shadow_no 12 sie 2006, 02:48
Witaj na forum,
czuj się jak u siebie.

Pozdrawiam Serdecznie,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Magda-27 12 sie 2006, 09:43
Witam :)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez zygfryda 13 sie 2006, 16:23
hej margot! ja mam podobnie w sprawach sercowych, boję się angażować w związki, bo przecież nie potrafię normalnie żyć, ale dobra rada, nalezy powiedzieć facetowi prawdę co Ci jest,a jeśli tego nie zrozumie, tzn.że nie jest Ciebie wart i tak naprawdę nie darzy Cię szczerym uczuciem. Tak mi kiedys poradziła terapeutka, ale musiało minąc 2 lata jak teorię przełożyłam na praktykę i w piątek tak zrobiłam-powiedzialam chłopakowi, którego przez nerwicę trzymałam na dystans, co tak naprawdę mi dolega....i ku mojemu zdziwieniu-zrozumiał, a przynajmniej przyznał,że jemu to nie przeszkadza.
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę powodzenia!!!
Życia nie można wybrać, ale można z niego coś zrobić

Re: witajcie (swój swojego w sieci znajdzie:)

przez Kasiuntek 06 maja 2010, 15:25
No to teraz rozumiem swoje postępowanie, wiele lat nie dopuszczałam do siebie, że jestem chora
Zawsze doprowadzałam do rozpadu związków, potem poczucie winy.
Ostatnio przez 2 lata byłam w związku bardzo rokującym, mieliśmy nawet plany, pozwoliłam sobie na bliskość... ale wtedy też podświadomie wiedziałam, że zbyt piękne by było prawdziwe, bo...Jestem nie godna, napewno na to nie zasługuję! Pojawiła się panika przed każdym Jego wyjazdem, strach... Ale gdy rozsypałam się po wypadku, rehabilitacji, pomimo bólu jaki mu zadałam został... I tak się bałam,że odejdzie, ale on był ze mną i swoimi kłopotami, no to pokolejnym ataku depresji, najpierw nie odbierając telefonu przez tydzien, potem zrobiłam awanturę, że o mnie nie dba... Powiedziałam wszystko czego nie powinien usłyszeć, a potem płakałam, leżałam i znowu moje życie nie jest takie o jakim marzyłam... Bo jak się dzieję,że marzenia się spełniają to ja nie umiem tego przyjąć, bo na to nie zasługuję... Dlatego tak bardzo Cię rozumiem, a siebie nie bardzo... Trzymaj sie ciepło

Sortuj wg