...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

...

przez silleiss.osill 17 cze 2011, 13:14
właściwie nie wiem dlaczego się zarejestrowałem... w sumie jakieś problemy mam: mniejsze, większe, małe, duże, wielkie, ogromne, lub nie mam ich wcale, czy też mam je na własne życzenie, co równoznaczne jest z tym, że "nie mam ich wcale".

nie leczę się - się leczyłem - nie pomagało - wręcz szkodziło; podobnie z problemami: było, minęło, wróciło.

nie ufam psychiatrom, nie wierzę diagnozom.
przez pewien czas pisałem na innych forach: pisałem - przestałem, i choć uważam, że pisanie, opowiadanie o swoich problemach jest gówno warte - w niczym nie pomaga, a czasami szkodzi - czegoś mi brakuje, lub po prostu się nudzę...

witam.

(BŁĄD)

...

przez amelia83 17 cze 2011, 13:56
witamy ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

...

przez gravity_heart 30 cze 2011, 13:06
silleiss.osill napisał(a):właściwie nie wiem dlaczego się zarejestrowałem... w sumie jakieś problemy mam: mniejsze, większe, małe, duże, wielkie, ogromne, lub nie mam ich wcale, czy też mam je na własne życzenie, co równoznaczne jest z tym, że "nie mam ich wcale".

nie leczę się - się leczyłem - nie pomagało - wręcz szkodziło; podobnie z problemami: było, minęło, wróciło.

nie ufam psychiatrom, nie wierzę diagnozom.
przez pewien czas pisałem na innych forach: pisałem - przestałem, i choć uważam, że pisanie, opowiadanie o swoich problemach jest gówno warte - w niczym nie pomaga, a czasami szkodzi - czegoś mi brakuje, lub po prostu się nudzę...

witam.

(BŁĄD)

witaj:)
na co się leczyłeś?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg