Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powitanie nocną porą....


Kitten

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani...

Postanowiłam do was dołączyć, w nadzieji, że brain storming jest lepszy niż chowanie się po kątach życia.

Że mówienie i pisanie - jest lepsze, niż milczenie. A przechodząc do faktów: Jestem w 25 roku życia, mam za sobą parę intensywnych lat uciekania od siebie i od zalegających na dnie problemów (z różnymi efektami)

Obecnie po przejściu drugi raz w życiu bardzo ciężkiej depresji, po poczuciu odrzucenia przez lekarzy, których prosiło się o pomoc, stwierdziłam, że człowiek w jakiś sposób i tak sam niesie swój krzyż.

Wiem, że nie ocenia się człowieka po diagnozie ale co tam, rzucę paroma terminami, co by moi słuchacze wiedzieli z czym się zmagam> osobowość chwiejna emocjonalnie, powracające epizody depresyjne, nerwica: natrętne myśli. Od 2 tygodni zamiast antydepresantów, których już ponad półtora roku nie brałam, został mi przepisany neuroleptyk o lekkim działaniu antydepresyjnym: seroquel prolong 200 mg.

 

P.S W październiku podążając a szybkim spełnianiem marzeń, postanowiłam zdobyć wieżę Eiffela. W drodze na sam szczyt w windzie dostałam ataku paniki, gdyż winda była rozrychlana, wszystko wyglądało tak niestabilnie i prowizorycznie, na wysokości 50 metrów stwierdziłam, że nie mam wyjścia już, wysiąść nie można. Miałam strach o właśne życie. Mimo powracających myśli samobójczych ten epizod dał mi wiele do myślenia: bałam się o własne życie. Czyli jednak chciałam żyć...

 

Pozdrawiam z daleka wszystkich nocnych, ale i też dziennych forumowiczów! Wszystkich którzy nie mogą spać, którzy wątpią, którzy się boją, którzy codziennie podejmują walkę. O życie, a nie o egzystencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×