zyje w ciaglym strachu pomozcie!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez julka1 10 cze 2011, 16:51
Mam 31 lat i bardzo chcialabym poprosic o pomoc. Zawsze bylam odwazna ,normalna nawet przebojowa dziewczyna. Kilka lat temu wyjechalam do innego kraju, gdzie teraz przebywam. Nigdy nie przezylam zadnej traumy ani nikt mnie nie skrzywdzil, wiec nie rozumiem czemu wszystkiego sie boje: jedziemy samochodem (boje sie wypadku), ide ulica (ktos zauwazy ze nie jestem polka i mnie zaatakuje),jak jest ciemno jestem w ciaglym stresie,ze ktos sie wlamie),kiedy zadzwoni moj maz,jestem pewna ze cos zlego sie stalo. Nie moge nawet ogladac zadnych filmow np thrillerow,bo boje sie ze zgine tak jak bohater filmu). Jezeli nie musze nie wychodze z domu. Myslalam ,ze to ma zwiazek z moim pobytem w innym kraju,ale jak przyjezdzam do polski jest to samo. Abym mogla zasnac (przestac sie bac ze jest ciemno i cos sie stanie) codziennie biore waleriane i lampke wina) To jest jednak bledne kolo. W zwiazku z wszechobecnym (wiem ze tylko wedlug mnie) zagrozeniem bardzo czesto mam przyspieszone tetno,czuje niepokoj i trzesa mi sie rece. Blagam o pomoc

przez ZaP 11 cze 2011, 15:24
Tutaj jej nie znajdziesz. Musisz się udać to psychiatry lub psychologa
kiedy będę mogła już zacząć się cieszyć
ZaP

przez Elenka 11 cze 2011, 17:07
Witaj
Zgadzam się z ZaP jedyne wyjście to wizyta u psychiatry lub/i psychologa. Nie bój się tej wizyty oni są od tego aby Ci pomóc.
"Wiem, że nic nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zalamanyfacet 17 cze 2011, 12:06
A ja mysle, że to nerwica lękowa i muszisz isc do psychiatry, on Ci napewno pomoze i się tego pozbędziesz, ja wlasnie sie na to lecze od 5 dni ;)

Pozdrawiam

Sortuj wg