Witam Wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam Wszystkich

przez Rafalo 23 maja 2011, 13:30
Mam na imię Rafał i cieszę się że mogę wymienić się z wami poglądami odnośnie depresji , nerwicy czy zdrowia.Pozdrawiam wszystkich i życzę , aby nigdy nie brakło wam sił i motywacji aby przebrnąć przez życie bez jak najmniejszej ilości okaleczeń i kolizji ;) pozdro

Witam Wszystkich

przez agatodemon 23 maja 2011, 13:34
Cześć a co to za życzenia? Wyzdrowiałeś, czy nie chorowałes?:)

Witam Wszystkich

przez Rafalo 23 maja 2011, 13:40
agatodemon, chciałem być tylko miły :P , choruję i mam nadzieję że kiedyś wyleczę się ze wszystkich moich objawów , takie moje marzenie.. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam Wszystkich

przez agatodemon 23 maja 2011, 15:14
Rafalo no mów wszystko:) ja jestem tu od dwóch dni. Napisz coś będzie łatwiej co Ci jest no i jak dajesz radę?:)

Witam Wszystkich

przez Rafalo 23 maja 2011, 19:14
Mam nerwicę , tak wnioskuję :P ponieważ wszystkie objawy na to wskazują mn. jak jestem poddenerwowany to odrazu czuje uderzenie gorąca , przyśpieszone bicie serca , nie mogę sie wcale skoncentrować , Szumy w uszach , zaburzenia wzroku , przymgloną świadomość i wiele innych objawów.Zażywam codziennie garści supli i wkręcam sobie że dzięki nim czuje sie lepiej :mrgreen: mam ją od 5 lat a nie byłem jeszcze u psychiatry.Muszę sie w końcu wybrać .Być może zbyt dużą nadzieję pokładem w medycynie naturalnej i to jest mój błąd.

Witam Wszystkich

przez agatodemon 24 maja 2011, 16:42
Z perspektywy lat żałuję, że nie rozpoczęłam leczenia co najmniej od dziecka a przynajmniej w czasie pierwszego ataku nerwicy. Jestem drugi raz na lekach i Bogu dzięki, że sa w ogóle psychiatrzy na świecie!! Terapia, silna wola, zdrowie, sport, odżywianie a i owszem. Ale to się kończy tam, gdzie się zaczynają prawdziwe nerwy, stres, wrażliwość. I jak mi ktos powie, że zwalczy to herbatka ziołowa i spacerkiem po lesie to albo nie wie co mówi albo emocje nie sa u niego prawdziwym problemem. Ja teraz liżę rany bo znowu mnie dopadło:( Jeśli chcesz to pisz:)

Witam Wszystkich

przez mariusz19 26 maja 2011, 17:47
Cześć Wszystkim.
Mam na imię Mariusz.Ostatnia diagnoza-GAD,czyli General Anxiety Disorder/ang./,że się tak pochwalę znajomością języka obcego.Po naszemu,jak zapewne wiecie-zaburzenia lękowe uogólnione.Diagnozowano u mnie depresję,mieszane zaburzenia lękowo-depresyjne,dystymię....Jak zwał tak zwał-lęk i obniżony nastrój.
Czyli chyba tutaj pasuję.
Jeszcze raz WITAM.

Mariusz.
mariusz19

Witam Wszystkich

przez Lord Kapucyn 26 maja 2011, 21:08
Witam obu kolegów. Z jednym już zdążyliśmy wymienić kilka uwag. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Witam Wszystkich

przez Xenioo 28 maja 2011, 14:41
Wychodzi na to ze tez mam nerwice z depresja. U mnie objawia sie to najczesciej szumami usznymi i bolami zoladka. Zastanawiam sie tak czy ktos z was mial cos takiego jak glosniejsze slyszenie, dziwnie do brzmi, ale od dziecka to mam, nie czesto owszem ale jak to sie zaczyna to najczesciej sie nad czyms "zwiesze" np rysujac badz wykonujac jakas monotonna czynnoc. jest to na tyle irytujace ze odnosze wrazenie jakby czas przyspieszyl nie moge na niczym skupic uwagi procz tych dzwiekow, rozmawiam o tym z Psychiatra mowi ze prawdopodobnie trzeba zwrocic sie do neurologa.

Witam Wszystkich

przez rikarika 28 maja 2011, 15:31
Xenioo napisał(a):Wychodzi na to ze tez mam nerwice z depresja. U mnie objawia sie to najczesciej szumami usznymi i bolami zoladka. Zastanawiam sie tak czy ktos z was mial cos takiego jak glosniejsze slyszenie, dziwnie do brzmi, ale od dziecka to mam, nie czesto owszem ale jak to sie zaczyna to najczesciej sie nad czyms "zwiesze" np rysujac badz wykonujac jakas monotonna czynnoc. jest to na tyle irytujace ze odnosze wrazenie jakby czas przyspieszyl nie moge na niczym skupic uwagi procz tych dzwiekow, rozmawiam o tym z Psychiatra mowi ze prawdopodobnie trzeba zwrocic sie do neurologa.

Kurczę, nigdy nie wiązałam szumu w uszach z nerwicą... A bardzo często je mam.
Nie pamiętam, kiedy ostatnio nie bolał mnie brzuch.
Na dźwięki też jestem wyczulona, odkąd mam nerwicę jeszcze bardziej, zwłaszcza, kiedy coś "piszczy" np tv- nie mogę wytrzymać, strasznie mnie to denerwuje.
Do tego ogólna trzęsawica, kołatania, zimne poty, zawroty głowy itp itd.
Tylko wariaci są coś warci ;)

Witam Wszystkich

przez agatodemon 28 maja 2011, 19:46
Napiszcie mi bardzo prosze jakie macie jeszcze objawy nerwicy? Ktos tu na forum napisał uczucie odrealnienia i tym samym nazwał coś czego ja nie potrafiłam. Czy jest tak, że stres potrafi was trzymać kilka godzin i w tym czasie nie wiecie co z wami? Nie jesteście soba? Piszcie co się dzieje z organizmem?

Witam Wszystkich

przez *Monika* 28 maja 2011, 20:11
agatodemon, w odpowiednich działach są wątki na tematy związane z objawami. Proszę poszukaj i przeczytaj.
Obrazek
Główny Moderator

Witam Wszystkich

przez agatodemon 30 maja 2011, 17:48
Jeszcze jedno czy macie sposoby jak w nerwic,y gdy trzyma nie tracic wiary, nie upaść?:(

Witam Wszystkich

przez kasiulka997 31 maja 2011, 09:26
Wiatm wszystkich. Cieszę się że mogę do was dołączyć i wymieniać się poglądami,korzystać z porad i rozmawiać. Na nerwicę lekową choruję od roku.Stany miewam różne od tych które są do zniesienia poprzez te które odbierają mi chęć do zycia. Leczę się u psychiatry który tydzień temu przepisał mi leki ASERTIN 50. Choroba ta jest dla mnie okropną męczarnią,ale wiem że nie mogę się jej poddać i walczę ile tylko mam sił w sobie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i bardzo się cieszę że mogłam do was dołączyc.

Sortuj wg