Chciałam się przywitać...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez MadziaBdg 19 maja 2011, 14:19
Witam wszystkich,
mam 20 lat i nie wim co z moją głową. Po mimo stwierdzonej nerwicy uważam, że to coś poważniejszego... Ostatnio do moich objawów dołączyły duszności, zatykanie się powietrzem, brak możliwości złapania oddechu i dziwne uczucie jakby powietrze cały czas ze mnie wylatywało, przez usta, a ze śliny robią się 'bąbelki'. Nie mogę przez to spać. Boję się, że uduszę się w nocy. Oprócz wyżej wymienionych mam masę dolegliwości somatycznych (dlatego twierdzę, że to może być inna choroba guz, zapalenie opłucnej, rak przełyku itd.) i jeszcze większą masę dolleglwości myślowych - nie wiiem jak to ująć - psychicznych (??) do tych ostatnich należą ciągi myślowe przez które nie mogę się na niczym skupić, bardzo głośne i natarczywe myśli zagłuszające wyszstko (jak bym rozmawiała ze sobą w myślach ale na głos) dziwne myśli nie z tego świata - wyobrażają mi się sceny, którę widzę przed oczyma, które nie miałyby naprawdę miejsca ale wyglądają cholernie realnie. Momentami mnie to przeraża. Ah... i jeszcze sny. Są tak dziwne i 'pojechane' że nie potrafię ich opisać ale pamięam je ze szczegółami. Wywołują we mnie niepokój po przebudzenie, i cały dzień prześladują.
możliwe, że pisze to wszystko nie składnie i nikt mnie nie zrozumie (co się zwykle zdarza).
boli mnie serce, klatka piersiowa, żebra. płuca. Drżę tak dziwnie i mam ogromnie zmiany nastrojów...
Jeszcze zauważyłam okresowe zmiany osobowości - raz (przek klka miesięcy) jestem aktywna, nie jem, nie śpię a mam na wszystko siły, chęci i energię. A rac (również przez okrez miesięcy kilku) jestem ospała, jem dużo i dużo śpię, nic mi się nie chce. ''mam wyjebane'' na to co sie dzieje.

przedstawiłam wam się po części (bo wszystkiego nie potafię zgrabnie ująć) i powiem wam jeszcze czemu wybrałam to forum. Otóż wiem że swoimi zachowaniami męczę i krzywdzę najdroższą mi osobę i jedyną na świecie której ufam (nie dokońca ale tyle ile mogę, bo nie mogę nikomu ufać). Chyba szukam pomocy... Sama nie wiem. Nienawidzę służby zdrowia jak i całej reszty świata więc nie chętnię wybieram sie do lekarzy...

Pozdrawiam Was wszstkich sedrecznie!
Madzia

przez Pasman 19 maja 2011, 14:31
Cześć.

To co opisałaś podchodzi mi pod CHAD, ale sam tego nie mam więc mogę się mylić.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez MadziaBdg 19 maja 2011, 14:34
Hej, miło że się odezwałeś. Dzięki.
nie wiem co to jest CHAD... ale napewno sprawdzę. może coś mi się wyjaśni. to i tak jest troche zbyt ubogi obraz mojej osobowości bo wtyd mi się do wszystkiego przyznać... ale czasem też czuje, że nie mam wstydu i może wtedy się podzielę czymś więcej.

pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 19 maja 2011, 14:36
MadziaBdg, witaj na forum :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez MadziaBdg 19 maja 2011, 14:41
witaj :)

jeśli macie ochotę, ja z chęcią poznam wasze profile psychologiczne i dolegliwość. jestem otwarta na wszelkie rozmowy.

pzdrawiam Cię

-- 19 maja 2011, 14:48 --

takie ogromne to forum, że aż mnie przeraża. nie wiem gdzie mam się wygadać, w jakim temacie... a zakładanie nowego wątku, a jak już takowy jest...? Eh...

Tak czy siak pozdro!

Sortuj wg