Witam :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez coma 16 maja 2011, 15:01
Witajcie ponownie Kochani! Cieszę się, że mogę z powrotem dołączyć do tego forum i być tutaj z Wami.

U mnie przez ostatnie kilka tygodni bardzo dużo się działo, po ostrym zatruciu lekami trafiłam na toksykologię– była to próba samobójcza, nie wiadomo było czy kiedykolwiek się obudzę, oddychała za mnie maszyna, kiedy się obudziłam przewieziono mnie do szpitala psychiatrycznego, do Lublińca. O dziwo wyszłam z tego cało.

Teraz jestem w domu. Nie wiem co ze sobą zrobić, nie wiem co dalej, brakuje mi jakiegokolwiek celu - niedobrze to wygląda. Zachłyśnięcie się wolnością i radość spowodowana wyjściem ze szpitala po woli mijają, zamiast tego zaczynam odczuwać obojętność.

Przede mną długa terapia i dużo pracy, ale brakuje mi motywacji a w terapii jest ona podstawą…

Pozdrawiam,
Karolina.
coma

przez ewaryst7 16 maja 2011, 15:26
Witaj...:)

przez buka 16 maja 2011, 15:27
cześć Karolina
Troche smutno że w takich okolicznościach wracasz,ale mimo wszystko witaj,fajnie że jesteś

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lost7 16 maja 2011, 16:01
witaj, pozdrawiam serdecznie
Dont live your life as if every day was your last. Live every day as if it was your first one!

Sortuj wg