Witam serdeczniasto;)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam serdeczniasto;)

przez Jezebel 31 lip 2006, 13:16
Ja dopiero wczoraj zdałam sobie sprawe co się ze mną dzieje - tzn przestałam się oszukiwać - zdecydowałam się walczyć z nerwicą lękową która chyba nie opuszcza mnie już od kilku lat, z niektórymi objawami zdołałam sobie poradzić lub je częściowo zniwelować (przede wszystkim mam na myśli agorafobie), udało mi się to samej i jestem z siebie dumna... ale to nie jest takie proste jakby się mogło mi się wydawać - wczoraj byłam na spacerze ze swoim chłopakiem i dostałam ataku - nigdy wcześniej nie był taki silny - miałam wrażenie że moje serce znalazło się w żelaznej, ciasnej obręczy, nie potrafiłam złapać oddechu i nie mogłam zapanować nad drgawkami całego ciała. Jestem chora na różne dolegliowści skórne ale dopiero od wczoraj zaczełam to łączyć z tym co się ze mną naprawdę dzieje, mam nadzieje że sobie z tym poradzę, a raczej że pomoże mi specjalista do którego wybieram się jutro, bardzo się boję, i dzięki temu że taraz tutaj mogę napisać te kilka (a właściwie zrobiło się kilka...dziesiąt?:) ) słów czuję ulge... i czuje że nie jestem sama:)
pozdrawiam:)
...Nie pozwolę by nerwica zniszczyła moje życie...

przez limba 31 lip 2006, 19:19
witam i pozdrawiam Cię mocno!!!
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez kochajacy 31 lip 2006, 19:39
witaj :)
Jezebel napisał(a):i czuje że nie jestem sama:)

dokladnie :!:
nigdy nie jestes sama ,masz tu mnostwo zyczliwych ludkow od ktorych zawsze dostaniesz dobre slowo
trzymaj sie cieplo ;)
pzdr
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez didado1 31 lip 2006, 21:04
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 18:21 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez Magda-27 01 sie 2006, 08:51
Witam cieplutko :)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez LINA 01 sie 2006, 11:04
Witaj :)

Sortuj wg