cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć

przez Agasaya 30 kwi 2011, 23:56
Cześć wszystkim

Trochę się zastanawiałam, czy sens jest się przedstawiać bo pewnie i tak nikt nie przeczyta ale zasady dobrego wychowania mówią swoje więc...
Mam na imię Dorota. Mam 25 lat. Gdybym miała wszystko ok z głową to zapewne broniłabym magistra za jakieś 2 miesiące ale niestety się poplątało, pomieszało i nabałaganiło. W chwili obecnej tkwię zawieszona w jakiejś pustce i czekam (chyba na zbawienie). Nie byłam u lekarza więc nawet nie wiem co mi jest, ale jestem już pewna że coś na pewno. Nie ma odwagi iść do lekarza z różnych powodów. Pójdę jak się zbiorę w sobie albo jak mnie ktoś zaprowadzi za rękę... Mam nadzieje że brak diagnozy na papierze nie wyklucza mnie ze społeczności forum. Póki co tyle o mnie. Myślę że wystarczy
Agasaya

cześć

przez NoOneLivesForever 01 maja 2011, 00:10
Cześć
NoOneLivesForever

cześć

przez liliannna 02 maja 2011, 14:05
Lady_Beznadzieja a nie masz kogoś takiego, kto by Cię właśnie wziął za rękę i wspierał w wizycie u lekarza? :) tak czy owak, powodzenia. :smile:
"when I grow up...
I want to be a forester,
run through the moss on high heels..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

cześć

przez Agasaya 02 maja 2011, 14:18
cześć liliannna, zapraszam do wątku depresja czy użalanie się nad sobą??, tam opisuję min. dlaczego jeszcze nie trafiłam do specjalisty. nawet przed chwilą dodałam tam coś co ci odpowie na pytanie
Agasaya

cześć

przez ziabik 02 maja 2011, 14:29
Cześć Dorota.
Jednak ktoś przeczytał .Jestem Ewa.Czytałam kilka Twoich postów i jestem pewna że powinnaś iść do lekarza.
Ja leczę od wielu lat depresję
Pozdrówko :comone:

Sortuj wg