Większości wam zazdroszczę.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez New-Tenuis 29 kwi 2011, 16:56
odmieniec, pisz sobie tu, z nami. ;) Pisz.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez linka 29 kwi 2011, 18:01
shinobi, daruj sobie takie teksty, bo są na niskim poziomie - ok? Nie cię mój PMS nie interesuje.....

odmieniec, ja się nie mądrzę, ty opisałeś swoje życie, ja swoje - każdy ma te same prawa.

Dla mnie empatia, to jest wysłuchanie i motywowanie do czegoś a nie bezsensowne klepanie po główce i kiwanie na tak...

Nikt bez walki i ogromnego wkładu pracy do niczego nie doszedł w życiu, nic samo się nie zrobi, człowiek sam się nie wyleczy.
Trzeba przyznać się, przed sobą i innymi że jest problem i potrzeba jest pomocy.

Dla mnie to jest logiczne że autor tego wątku może mieć jeszcze fantastyczne życie........ bo to nie jest awykonalne, tylko trzeba wykazać choć odrobinę inwencji, poprosić o pomoc....no ale jak do "felczera nie pójdzie", wszystko jest do dupy... to co w związku z tym?

Zamiast zazdrościć innym - można tą energie spożytkować w zmianę własnego życia....ale do momentu aż sama chora osoba nie zechce ...nic nie pomoże....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez New-Tenuis 29 kwi 2011, 18:04
linka, wiesz co, nie jest wcale takie oczywiste, że "felczer" pomoże. Mi kilku poważnie zaszkodziło. :roll: To nie jest grypa i nie ma łatwych rozwiązań, tym bardziej, że mózg ludzki jest w 1/3 tylko zbadany, część badań opiera się na hipotezach, a część psychologów to osoby o niskim ilorazie inteligencji, ale wysokim poziomie agresji... Ja proponuję Ci, Odmieniec, pójść do psychiatry po leki.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 29 kwi 2011, 18:06
po pierwsze - zazdrość nie jest dobrym doradcą w życiu.
po drugie - niestety, żeby było lepiej trzeba samemu sobie na to zapracować.
paradoksy

przez linka 29 kwi 2011, 18:09
New-Tenuis, ja wiem, że nie koniecznie lekarz pomoże....jeden nie a może inny tak, tak samo terapia ......ale chyba warto próbować bo pewne jest to, że siedząc na pupie ii nic nie robiąc na 100% choroba nie odejdzie...... już proponowałam leki autorowi to usłyszałam:
odmieniec napisał(a):A do felczera nie mam zamiaru iść tylko po to,aby tylko kasę ode mnie wyciągnął.

:bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez odmieniec 30 kwi 2011, 17:18
1.Przeczytajcie mój 4 wpis.Jeśli nie rozumiecie to wyjaśniam:
a) nie jestem tak inteligentny jak Wy i nie potrafię pisać jak Wy mądrze i zrozumiale
b) może to była prowokacja lub głupi wpis idioty?
2.Do linka. Mam wrażenie,że jesteś Wielką Moderatorką i co nie jest po Twojej myśli to jest bee.To tylko wymysł idioty. Czyli mój.Więc nieistotny.
3.Do kogoś kto szyderczo jest zdziwiony,że jeszcze się nie odinstalowałem. Gdybym był tak bystry jak Ty to bym tak zrobił,ale nie wiem jak.
4.Od nikogo nie oczekiwałem,aby mnie po głowie głaskał,a tym bardziej użalał się nade mną.
5.Mam jeden cel i wiem,że go osiągnę.
6.Do inny i psyche.Dzięki i powodzenia.
7.Mam nadzieję,ze temat idiotyczny już jest zakończony.

Traktuj innych w taki sposób,w jaki Ty chcesz,aby Cię traktowano.
Syty nigdy nie zrozumie głodnego.
Powodzenia

przez NoOneLivesForever 30 kwi 2011, 17:51
odmieniec napisał(a):1.Przeczytajcie mój 4 wpis.Jeśli nie rozumiecie to wyjaśniam:
a) nie jestem tak inteligentny jak Wy i nie potrafię pisać jak Wy mądrze i zrozumiale
2.Do linka. Mam wrażenie,że jesteś Wielką Moderatorką i co nie jest po Twojej myśli to jest bee.To tylko wymysł idioty. Czyli mój.Więc nieistotny.
3.Do kogoś kto szyderczo jest zdziwiony,że jeszcze się nie odinstalowałem. Gdybym był tak bystry jak Ty to bym tak zrobił,ale nie wiem jak.
4.Od nikogo nie oczekiwałem,aby mnie po głowie głaskał,a tym bardziej użalał się nade mną.
6.Do inny i psyche.Dzięki i powodzenia.
7.Mam nadzieję,ze temat idiotyczny już jest zakończony.

Traktuj innych w taki sposób,w jaki Ty chcesz,aby Cię traktowano.
Syty nigdy nie zrozumie głodnego.
Powodzenia

Dlaczego się tutaj zarejestrowałeś?
Może dziś jeszcze nie potrafiłbyś rozmawiać na luzie, ale to jest do naprawienia, człowiek, który nie ma kontaktu z innymi i odzwyczaił się od ludzi ma prawo czuć się zagubiony na początku.

Samobójstwo, tak? :-| To żadne rozwiązanie.

Amy Lee nie była szyderczo zdziwiona, tylko się pomyliła, a ja jej to wytknąłem, też nieszyderczo ;)

odmieniec napisał(a):1.Przeczytajcie mój 4 wpis.Jeśli nie rozumiecie to wyjaśniam:
Nie wygląda to na prowokację, a czy jesteś inteligentny, czy nie to jakie to ma znaczenie, przebywając z ludźmi, na początku nawet tylko wirtualnie człowiek się wyrabia i z czasem 'rozmowa' idzie mu coraz łatwiej, więc daj sobie szansę i nie uciekaj od nas :-)
Ja 4-5 lat temu też nie wiedziałem jak i o czym z ludźmi rozmawiać.

Ile masz lat?
NoOneLivesForever

przez shinobi 30 kwi 2011, 18:44
linka, nigdy nie aspirowałem do poziomu "wysokiego". Odpowiedź na pytanie brzmi: ok.
shinobi

przez khaleesi 01 maja 2011, 16:34
odmieniec, oj zostań przynajmniej miesiąc . To w sumie nic nie tracisz a możesz zyskać . :D :D Z czasem znajomość z neta może się przedłożyć na real.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez odmieniec 28 maja 2011, 11:34
Nie mam po co tu zostawać,bo to była pomyłka i niepotrzebnie tu wszedłem.Sami o tym doskonale wiecie.
Co do znajomości z neta,a potem w realu to nigdy do tego nie dojdzie,bo mam wiele powodów,aby tego uniknąć.Tak naprawdę to chciałbym,aby wszyscy o mnie zapomnieli razem z rodziną. Wtedy miałbym łatwiej,aby zostać nn.

przez khaleesi 28 maja 2011, 12:13
odmieniec, to Ty jesteś ?:)
czemu się nie dawałeś mi znaku zycia na pw . :twisted:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg