Amy wróciła

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Amy wróciła

przez Amy Lee 26 kwi 2011, 01:02
Cześć!
Jak się cieszę, że was znowu odnalazłam.
Strasznie się stresuję, że już wiosna. Jestem pewna, że pierwszy raz zjawiłam się tutaj wiele lat temu o tej samej porze roku.
Odkryłam nowy rodzaj zaburzenia, się będzie nazywać Depresja Końca Studiów (obronę mam w okolicach września).
Mam wyjątkowo szpetną huśtawkę nastrojów, od głupawki, śpiewania i fantazjowania, do takiego stanu, w którym wydaje mi się, że niedługo będę mogła wybierać tylko między złymi rozwiązaniami.
Może jak przegadamy parę spraw na forum, to będzie mi łatwiej, na pewne sprawy popatrzeć.
Leków już bardzo dawno nie biorę, z psychologami nie rozmawiam, z przyjaciółmi też nie bardzo, bo raz, że nasze drogi się rozchodzą, to nie mam przyjaciółki na tyle bliskiej, żeby porozmawiać o tym, co mnie teraz trapi, a trapi mnie głównie przyszłość, w której się w ogóle nie widzę. Chyba tylko jako dojrzałą wiekiem ale nie doświadczeniem kompletnie nieogarniętą osobę.
No to tyle na początek, skierujcie mnie do odpowiedniego działu :105:
Amy Lee

Amy wróciła

przez *Monika* 26 kwi 2011, 01:18
Amy Lee, Witaj :)
Obrazek
Główny Moderator

Amy wróciła

przez depresyjny86 26 kwi 2011, 01:21
Amy!!! Jak miło,że wróciłaś!:*** ;-)
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Amy wróciła

przez Amy Lee 26 kwi 2011, 01:54
Pamiętają mnie! :D
No to już będę spać spokojniej :smile:
Amy Lee

Amy wróciła

przez ALEKS*OLO 26 kwi 2011, 07:55
Amy Lee, ja też pamiętałam :D Witaj :* Nawet myślałam o tobie ostatnio i prosze jesteś :D
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Amy wróciła

przez linka 26 kwi 2011, 09:10
Amy Lee, witamy :))
Depresja końca studiów...znam to....obrona 27 czerwca.... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Amy wróciła

przez NoOneLivesForever 26 kwi 2011, 10:49
Cześć Amy, pamiętam twój awatar. Jakoś ostatnio przeglądałem stare wątki i zastanawiałem się co słychać u starych użytkowników i najpierw wrócił Ridllic, teraz ty :D

Trochę wam zazdroszczę tej "depresji końca studiów", bo też gdzieś w tym okresie powinienem ją przechodzić, ale jestem do tyłu. :-|
NoOneLivesForever

Amy wróciła

przez Amy Lee 26 kwi 2011, 11:38
Ja też jestem trochę do tyłu ze studiami, i to mnie dołuje tym bardziej. Nie dane mi było skończyć z tymi fajnymi ludźmi, z którymi zaczęłam, ani iść już teraz do roboty...
W sumie jestem dwa lata za rocznikiem, bo 1. zmiana kierunku; 2. bo się stresowałam na egzaminie :roll: (świetny argument, żeby kogoś oblać, nie?).

Jednak nie śpię spokojnie, ale już się cieszę, że znowu pogadamy :smile:
Amy Lee

Amy wróciła

przez NewYork 26 kwi 2011, 12:51
Witaj

nie pamiętam Cię, ale miło, że wróciłaś. To normalne, że sie stresujesz tą obroną. Każdy miałby stresa. Życzę powodzenia
NewYork

Amy wróciła

przez Amy Lee 29 kwi 2011, 00:57
Obrona to jeszcze nic, z resztą profesorki są dobrej myśli, wręcz mnie chwalą i podtrzymują na duchu :twisted:

Ale to co będzie po studiach, to jest czarna dziura :hide:

Na liście użytkowników zauważyłam moją datę przyłączenia: dzisiaj mijają dokładnie 4 lata :shock:
Amy Lee

Sortuj wg