Cześć czołem kluski z rosołem :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez vitaminac 22 kwi 2011, 22:25
Witam wszytskich.
znalazłam wreszcie moc żeby założyć konto chociaż było ono dla mnie oparciem przez cały proces leczenia, może i ja będę mogła komuś pomóc.
Cierpiłam ( świadomie użycwam tego zwrotu pozytywne myślenie to podstawa ;) na ostrą nerwicę lękową przerobiłam wszystko co możliwe w związku z tym okropieństwem, łacznie z leczeniem szpitalnym.
Po długiej walce farmakologicznej wspratej psychoterapią i duuuuużą ilością sportu choć to ciężka sprawa gdy fabrycznie jest się leniem a po lekach nie zawsze jest siła żeby ruszyć dupsko stwierdzam nieśmiało i przezornie : JESTEM WOLNA. ja i nerwica wzięlyśmy rozwód
Prócz tego że ostatni atak miałam w listopadzie a jest to sporo czasu biorąc pod uwagę że nie było dnia bez ataku ani tygodnia bez wizyty na pogotowiu bo jak zapewne wiecie - przecież umierałam, są dni w któych wogóle nie pamietam że coś takiego zdarzyło się w moim życiu.
Nawet w sytuacjach które kiedyś wywoływały lęk.
Na światecznych zakupach w hipermarkecie uśmiechnełam się do siebie stojąc przy kasie że przecież kiedyś w tym momencie zlana bym juz była potem i nerwowo mieżyła tętno w sytuacjach gorszych zostawiła bym koszyk i wybiegła na powietrze - oczywiście o ile wogóle odwarzyła bym się do tego hipermarketu wejść. Także na pocieszenie wszystkim walczącym chciałam się grzecznie przywitać i powiedzieć MOŻNA!!

:))) DUŻO SIŁ WSZYSTKIM ZNERWICOWANYM Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT , PAMIĘCI O TYM ŻE TO TYLKO PRZEJŚCIOWY OKRES W WASZYM ŻYCIU I GDY JUZ SIĘ SKOŃCZY JESZCZE BARDZIEJ DOCENICIE RADOŚCI DNIA CODZIENNEGO O KTÓRYCH CI KTÓRZY TEGO NIE PRZESZLI NIE WIEDZĄ , ZROZUMIENIA ZE STRONY BLISKICH - BO ONI CIERPIĄ RAZEM Z NAMI ZE ZWYCZAJNEGO NIE ZROZUMIENIA, MASE CIEPŁYCH OSÓB WOKOŁ WAS KTÓRZY CHWYCĄ ZA REKĘ ALBO DADZĄ W MORDĘ JAK BĘDZIE TRZEBA ;)

przez *Monika* 22 kwi 2011, 23:18
vitaminac, Witaj.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg