Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć czołem kluski z rosołem :)


vitaminac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich.

znalazłam wreszcie moc żeby założyć konto chociaż było ono dla mnie oparciem przez cały proces leczenia, może i ja będę mogła komuś pomóc.

Cierpiłam ( świadomie użycwam tego zwrotu pozytywne myślenie to podstawa ;) na ostrą nerwicę lękową przerobiłam wszystko co możliwe w związku z tym okropieństwem, łacznie z leczeniem szpitalnym.

Po długiej walce farmakologicznej wspratej psychoterapią i duuuuużą ilością sportu choć to ciężka sprawa gdy fabrycznie jest się leniem a po lekach nie zawsze jest siła żeby ruszyć dupsko stwierdzam nieśmiało i przezornie : JESTEM WOLNA. ja i nerwica wzięlyśmy rozwód

Prócz tego że ostatni atak miałam w listopadzie a jest to sporo czasu biorąc pod uwagę że nie było dnia bez ataku ani tygodnia bez wizyty na pogotowiu bo jak zapewne wiecie - przecież umierałam, są dni w któych wogóle nie pamietam że coś takiego zdarzyło się w moim życiu.

Nawet w sytuacjach które kiedyś wywoływały lęk.

Na światecznych zakupach w hipermarkecie uśmiechnełam się do siebie stojąc przy kasie że przecież kiedyś w tym momencie zlana bym juz była potem i nerwowo mieżyła tętno w sytuacjach gorszych zostawiła bym koszyk i wybiegła na powietrze - oczywiście o ile wogóle odwarzyła bym się do tego hipermarketu wejść. Także na pocieszenie wszystkim walczącym chciałam się grzecznie przywitać i powiedzieć MOŻNA!!

 

:))) DUŻO SIŁ WSZYSTKIM ZNERWICOWANYM Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT , PAMIĘCI O TYM ŻE TO TYLKO PRZEJŚCIOWY OKRES W WASZYM ŻYCIU I GDY JUZ SIĘ SKOŃCZY JESZCZE BARDZIEJ DOCENICIE RADOŚCI DNIA CODZIENNEGO O KTÓRYCH CI KTÓRZY TEGO NIE PRZESZLI NIE WIEDZĄ , ZROZUMIENIA ZE STRONY BLISKICH - BO ONI CIERPIĄ RAZEM Z NAMI ZE ZWYCZAJNEGO NIE ZROZUMIENIA, MASE CIEPŁYCH OSÓB WOKOŁ WAS KTÓRZY CHWYCĄ ZA REKĘ ALBO DADZĄ W MORDĘ JAK BĘDZIE TRZEBA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×