Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez Oto ja Kasia 08 kwi 2011, 00:59
Mam nadzieję, że w końcu dzięki temu forum dokończę mego dzieła p.t. "WItaj moje życie bez nerwicy" :yeah:

Witajcie

przez Sabaidee 08 kwi 2011, 08:21
Witaj Kasiu! Forum może Ci pomóc, ale na pewno Cię nie wyleczy. Rozumiem, że jesteś w trakcie leczenia.
Sabaidee

Witajcie

przez Oto ja Kasia 09 kwi 2011, 00:44
ZE mną to jest różnie-obecnie leczę się sama przy wsparci męża :).
Kiedyś robiłam psychoterapie indywidualną-chciałam sie pozbyć kompleksu drżących rąk a wyleczyłam się z DDA :).
ALe mam wrażenie, że już wyszłam na prostą i jestem prawie u szczytu :). Trenuję teraz tai chi także w ogóle rewelka :).
Chociaż wiesz, każdy dzień to zmaganie się z myślami, obsesjami i kompulsjami ale to jest na drugim planie, już nie stanowi centrum mojego życia. Dzięki homeopatii właśnie jak już pisałam na wątkach i identyfikowaniu emocji. :)

-- 09 kwi 2011, 01:42 --

Oto ja Kasia napisał(a):ZE mną to jest różnie-obecnie leczę się sama (a raczej terapeutyzuję, bo farmakologię uważam za ostateczną ostateczność) przy wsparciu męża :).
Kiedyś robiłam psychoterapię indywidualną-chciałam się pozbyć kompleksu drżących rąk a wyleczyłam się z DDA :).
ALe mam wrażenie, że już wyszłam na prostą i jestem prawie u szczytu :). Trenuję teraz tai chi także w ogóle rewelka :).
Chociaż wiesz, każdy dzień to zmaganie się z myślami, obsesjami i kompulsjami ale to jest na drugim planie, już nie stanowi centrum mojego życia. Dzięki homeopatii właśnie jak już pisałam na wątkach i identyfikowaniu emocji. :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie

przez *Monika* 09 kwi 2011, 08:39
Oto ja Kasia, Witaj.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg