ja chce normalnie zyc!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

ja chce normalnie zyc!!!

przez zdesperowany1987 03 kwi 2011, 10:35
hey jestem tu nowy, to chyba juz akt desperacji. mam 24 lata. będąc w sklepacz czy w innym miejscu miedzy ludzim mam atrakcje takie jak: drwtwienie jezyka, reki, policzka. poty, bóle w okolicy serca uczucie niepokoju lub mam wrażenie ze zaraz zemdleje. jak se z tym radzic, lekarz bagatelizuje to nie daje mi skierowan na specjalistyczne badania (moze ma racje moze to hipochondria)..... ale w moim wieku tak głeboka nerwica??? dzieki tym atrakcja jak nazywam moje dolegliwosci nie moge pojaic sie miedzy ludzmi.. nie mam znajomych nie potrafie rozmawiac z ludzmi zwłaszcza z kobietami, i jak tu zyc???? jesli ktos chce pogadac moze cos doradzic lub opowiedziec o swoich dolegliwosciach, co moze pomoze mi zrozumiec nerwice zapraszam na gg: 12460494

ja chce normalnie zyc!!!

przez linka 03 kwi 2011, 10:40
Nerwica występuje nie zależnie od wieku........ a 24 lata to ani mało ani dużo na takie zaburzenia.
Dziwię się, że nikt do tej pory nie wysłał cię do psychiatry i psychologa. Powinieneś jak najszybciej odwiedzić tych specjalistów i rozpocząć leczenie farmakologiczne i/lub psychoterapię.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

ja chce normalnie zyc!!!

przez *Monika* 03 kwi 2011, 10:41
zdesperowany1987, Hej.

Myśle,że nie powinieneś czekać na to co powie Twój lekarz. Sam musisz chcieć pójść do psychiatry i poprosić o skierowanie na terapię. Albo ominąć tą drogę i wybrać się prywatnie na sesje terapeutyczne. A tam juz poznasz swoje mechanizmy. Bo to może być fobia społeczna. Specjalistką nie jestem więc nie bierz do serca to co napisalam. Bo diagnoza moze być zupełnie inna.
Dobrze,ze nie bierzesz leków, jest nadzieja,że jesteś sobie pomóc uczęszczając na psychoterapię. Wszystkim ją polecam. Niestety nie wszyscy są do niej przekonani.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ja chce normalnie zyc!!!

przez Sabaidee 03 kwi 2011, 10:43
lekarz bagatelizuje to nie daje mi skierowan na specjalistyczne badania

Cześć,

a jaki lekarz? Psychiatra czy internista?
Sabaidee

ja chce normalnie zyc!!!

przez zdesperowany1987 03 kwi 2011, 10:48
moj lekarz rodzinny, ogulnie chce sie dowiedziec jakie wy macie rewelacje z nerwica??? typu uczucie goraca, walenie serca dretwienie policzków reki???

ja chce normalnie zyc!!!

przez *Monika* 03 kwi 2011, 10:50
zdesperowany1987, Rewelacje...każdy z nas ma inne. Do tego co Ty napisałeś dohodzi jeszcze cała gama innych.........Ale po co się licytować na objawy?
Fakt jest taki,że utrudniają one normalne funkcjonowanie więc fajnie byłoby udać się do dobrego specjalisty.
Obrazek
Główny Moderator

ja chce normalnie zyc!!!

przez paradoksy 03 kwi 2011, 10:56
zdesperowany1987, idź do psychiatry i nie licytuj się tu, bo każdy przechodzi nerwicę nieco inaczej, a Ty nie jesteś jakimś ciężkim głębokim niewyleczalnym i jedynym na świecie przypadkiem ;)
paradoksy

ja chce normalnie zyc!!!

przez zdesperowany1987 03 kwi 2011, 10:58
nie nie ja nie chce sie licytowac ja tylko prosze o info, jakie macie objawy takie najgorsze!!! chce sie dowiedziec jak najwiecej o tej dolegliwosci... no niewiem jak to okreslic ( im wiecej bede wiedział o tym ze ludzie maja podobne objawy bede o tym wiedział i bede starał sie je kontolowac cos w tym klimacie

ja chce normalnie zyc!!!

przez linka 03 kwi 2011, 10:59
Dla każdego jego objawy są najgorsze...po co ci ta wiedza, znając życie będziesz się nakręcał i się okaże że u ciebie występują wszytskie objawy........

Lekarz ogólny nigdy nie wspomniał ci, żebyś się zgłosił do psychiatry czy psychologa?

-- N kwi 03, 2011 10:00 am --

Tu masz 280 stron o tym jakie objawy mają ludzie w trakcie ataków lękowych:
ataki-jak-wygl-daj-jak-sobie-radzimy-t4461.html
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

ja chce normalnie zyc!!!

przez *Monika* 03 kwi 2011, 13:08
ło matko...."dochodzi" napisałam przez "h". :shock:
Kasiu, linko , poprawcie proszę moją literówkę bo mnie po oczach razi! :twisted:
Obrazek
Główny Moderator

ja chce normalnie zyc!!!

przez smutasa 06 kwi 2011, 16:25
jak chcesz pogadać to pisz na ada.podejma@o2.pl

Sortuj wg